Najem pojazdów przeznaczonych do przewozu osób wraz z kierowcą na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie w 2026 roku.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00055140
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00055140/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-21 12:00
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed629275-51d3-486f-bac0-85cfbb208351
Identyfikator
6351774954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nieregularny transport osóbWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK GERMELKatowice, PL · lot 0
124 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00055140 z dnia 2026-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Najem pojazdów przeznaczonych do przewozu osób wraz z kierowcą na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie w 2026 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie

1.3.) Oddział zamawiającego: MOSIR Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240804037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konstytucji 3 Maja 31

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mosirmikolow.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1226329

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Najem pojazdów przeznaczonych do przewozu osób wraz z kierowcą na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie w 2026 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed629275-51d3-486f-bac0-85cfbb208351

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00055140

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024130/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Najem pojazdów wraz z kierowcą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00596203

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP.32.2025.MOSiR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130583,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe busem (o liczbie miejsc siedzących min. 21 osób wraz z jednym kierowcą ) na trasach krajowych w okresie 01.01.2026 - 31.12.2026 roku.
przewidywana ilość km – ok. 13 000 km w tym:
na trasach do 30 km – ok. 1 000 km
na trasach od 31 do 70 km – ok. 6 000 km
na trasach od 71 do 150 km – ok. 4 000 km
na trasach powyżej 150 km – ok. 2 000 km
2. Opłata za jeden przewóz będzie liczona od miejsca podstawienia busa wskazanego przez zamawiającego w zleceniu przewozowym do miejsca dowozu
i z powrotem.
3. Zamawiający zastrzega możliwość wynajmu przyczepy wraz z busem w celu transportu dodatkowego bagażu i sprzętu sportowego.
4. Wykonawca powinien dysponować minimum 8 pojazdami do przewozu osób:
 liczba miejsc siedzących: min. 21 osób wraz z kierowcą
 pojazd powinien być wyposażony w fabrycznie zamontowane trzystopniowe pasy bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
 pojazd nie może być starszy niż 2015 rok
5. Jeżeli zamawiający zleci przewóz osób z innej miejscowości aniżeli Mikołów – opłata za przewóz liczona będzie w obie strony,
6. Wykonawca może liczyć się z dłuższym wyjazdem zajmującym 3-4 dni (turnieje mistrzowskie itp.) wówczas zamawiający zapewni nocleg oraz pełne wyżywienie dla kierowców,
7. W razie potrzeby wykonawca musi zapewnić obsługę min. 8 wyjazdów w ciągu jednego dnia, wykonawca musi tak zaplanować godzinę wyjazdu by stawić się
w miejscu podstawienia punktualnie.
8. Zamawiający zobowiązuje się do powiadamiania wykonawcę o terminie i trasie przewozu osób na co najmniej 3 dni przed rozpoczęciem wykonywania usługi drogą elektroniczną na adres e-mail: ………………………………………
9. W szczególnie uzasadnionych przypadkach wynikających np. z systemu rozgrywania zawodów sportowych, czy tez przełożonych meczów wykonawca powinien podstawić mikrobus „z dnia na dzień”,
10. Wykonawca zobowiązuje się do każdorazowego potwierdzenia otrzymanego zlecenia przewozowego drogą elektroniczną na adres sport@mosir.mikolow.eu lub imprezy@mosir.mikolow.eu
11. Każdy wyjazd musi zostać potwierdzony na piśmie przez trenera/opiekuna grupy
z podaniem daty, miejsca i odległości przejazdu „tam i z powrotem” na druku stanowiącym zał. nr 1 do umowy.
12. Wykonawca nie może odwołać żadnego kursu, w przypadku awarii środka transportu lub innych przyczyn. Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego zapewnienia zastępczego środka transportu bez ponoszenia przez zamawiającego dodatkowych kosztów z tym związanych i w czasie podanym w ofercie (pojazd zastępczy ma posiadać parametry nie gorsze niż wymagane przez zamawiającego i określone w SWZ, umowie i Ogłoszeniu).
13. Wykonawca zobowiązuje się do utrzymania dbałości i estetyki pojazdów.
14. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia właściwego stanu technicznego pojazdów, poprzez dokonywanie kontroli stanu technicznego oraz okresowe przeglądy techniczne w autoryzowanych stacjach obsługi.
15. Wykonawca wyraża zgodę na kontrole doraźne zamawiającego w każdym momencie trwania umowy w miejscu realizacji usługi.
16. Wykonawca oświadcza, iż dysponuje odpowiednimi dokumentami zezwoleniami, licencjami właściwych organów w zakresie krajowego transportu drogowego
z obowiązkiem przedłożenia aktualnych dokumentów na wniosek zamawiającego.
17. Wszelkie informacje i wiadomości dotyczące zleconych usług i uzyskane w trakcie wykonywania usługi strony traktować będą jako poufne, a pracownicy zobowiązani są do zachowania tajemnicy służbowej.
18. Strony w toku wykonywania niniejszej umowy zobowiązują się wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością.
19. Wykonawca zapewnia, że przedmiot umowy realizowany będzie przez osoby posiadające odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności, kwalifikacje oraz dobry stan zdrowia umożliwiający wypełnianie przewidzianych zadań.
20. Zamawiający zobowiązuje się informować wykonawcę o sytuacjach zwiększających ryzyko powstania szkody na osobach i mieniu.
21. Zamawiający nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem, opłatami drogowymi, viatoll itp. Koszty te winny być uwzględnione przez wykonawcę w cenie ofertowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Przewozowe JAGER Jacek Germel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6431030960

7.3.3) Ulica: Józefowska 6

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-144

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi