Zakup agregatów prądotwórczych o mocy 100 kW zabudowanych na przyczepach przystosowanych do ruchu drogowego

GMINA GŁOWNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00055887
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00055887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-21 13:22
Lokalizacja
Głowno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc34e2d3-773a-4635-8e19-9d08ae04848c
Identyfikator
7331304861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00055887 z dnia 2026-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup agregatów prądotwórczych o mocy 100 kW zabudowanych na przyczepach przystosowanych do ruchu drogowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOWNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057767

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Głowno

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-glowno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.gmina-glowno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc34e2d3-773a-4635-8e19-9d08ae04848c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup agregatów prądotwórczych o mocy 100 kW zabudowanych na przyczepach przystosowanych do ruchu drogowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc34e2d3-773a-4635-8e19-9d08ae04848c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00055887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031514/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00502752

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa do siedziby Zamawiającego 3 sztuk agregatów prądotwórczych o mocy 100 kW każdy. Każdy agregat musi zostać zabudowany na odrębnej przyczepie przystosowanej do użycia w ruchu drogowym.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych agregatów prądotwórczych na przyczepach przystosowanych do użycia w ruchu drogowym został opisany w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2026-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy