Remont dachu, pionów wentylacyjnych i stropu nad drugim piętrem w istniejącym budynku szkolnym w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00497605
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00497605/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-12 15:10
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-60b5e81b-3947-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
9452169802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

EXRIMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków,, PL · lot 0
375 491,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00497605 z dnia 2024-09-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu, pionów wentylacyjnych i stropu nad drugim piętrem w istniejącym budynku szkolnym w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000719487

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chełmońskiego, 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-322

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lo14@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: xiv-lo.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60b5e81b-3947-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu, pionów wentylacyjnych i stropu nad drugim piętrem w istniejącym budynku szkolnym w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60b5e81b-3947-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497605

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00395463/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu, pionów wentylacyjnych i stropu nad drugim piętrem w istniejącym budynku szkolnym w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: XIVLO/26/1/908/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej remontu dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego nr XIV, przy ul. Chełmońskiego 24 w Krakowie z wyłączeniem prac związanych z ociepleniem stropu strychowego w obrębie stropu głównego, tj.: usunięciem odpadów w postaci śmieci, gruzu, dachówek; rozłożenia wełny mineralnej; wykonania podestów komunikacyjnych; rozłożenia folii paroprzepuszczalnej na wełnie mineralnej; docieplenia betonowych cokołów stabilizujących doły rur wentylacyjnych. Prace wymienione w zdaniu poprzedzającym w zakresie stropu nad klatką schodową objęte są przedmiotem zamówienia. Orientacyjne wymiary stropu klatki schodowej objętej dociepleniem w przedmiocie zamówienia podstawowego: 4,2 x 5,9 [m]. Wymagania dodatkowe związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia:
1) Zamawiający wymaga, aby prace związane z wymianą dachówek, obróbek blacharskich, rur spustowych, rynien, remontu gzymsów były wykonywane z zastosowaniem rusztowania ramowego. Montaż, dopuszczenie do użytkowania, demontaż oraz codzienne przeglądy rusztowania winny być każdorazowo potwierdzane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia.
2) Przejścia instalacji w tym odpowietrzenie instalacji kanalizacyjnej należy wykonać z zastosowaniem systemowych dachówek ceramicznych
3) W związku ze statutową działalnością Zamawiającego w tym prowadzonymi zajęciami edukacyjnymi w trakcie trwania roku szkolnego, wszystkie prace winny być realizowane ze szczególną ostrożnością i z zapewnieniem prawidłowych warunków, zabezpieczeń w tym komunikacji do budynku, zabezpieczeniem materiałów, odpadów przed m.in. porywami wiatru. Teren budowy winien być właściwie wygrodzony ogrodzeniem tymczasowym na czas realizacji prac oraz odpowiednio oznaczony.
4) Przed rozpoczęciem prac Wykonawca zobowiązany jest do wykonania planu BiOZ.
2.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie realizacji i odbioru robót określają w szczególności:
1) Rozdział II SWZ
2) Załącznik nr 2 - Dokumentacja projektowa
3) Załącznik nr 3- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych ( dalej STWiORB),
4) Załącznik nr 4 – Wzór umowy
5) Obowiązujące przepisy prawa w zakresie odnoszącym się do przedmiotu zamówienia ( w szczególności przepisy prawa budowlanego)
W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisami STWiORB a treścią wzoru umowy, jako obowiązujące należy przyjąć zapisy wzoru umowy.
2.3. Wszelkie roboty wykonywane przez Wykonawcę winne być zrealizowane zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, obowiązującymi normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz sztuką budowlaną, przepisami bhp, ppoż., z poszanowaniem mienia Zamawiającego, środowiska oraz zgodnie z zaleceniami inspektora nadzoru inwestorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375491,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375491,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375491,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Exrimo sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9452179700

7.3.3) Ulica: Halicka 10/11 lokal 204

7.3.4) Miejscowość: Kraków,

7.3.5) Kod pocztowy: 31-036

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375491,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane