Dystrybucja energii elektrycznej do części administracyjnych komunalnych budynków mieszkalnych w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00057756
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00057756/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-22 08:52
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9ec68109-ef84-4551-90dd-212606db0ebc
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

STOEN OPERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
648 083,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00057756 z dnia 2026-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dystrybucja energii elektrycznej do części administracyjnych komunalnych budynków mieszkalnych w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Dzielnica Wilanów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Franciszka Klimczaka 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-797

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wilanow.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wilanow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dystrybucja energii elektrycznej do części administracyjnych komunalnych budynków mieszkalnych w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ec68109-ef84-4551-90dd-212606db0ebc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00057756

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021379/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.41 Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynków mieszkalnych i usługowych będących w zarządzie Dzielnicy Wilanów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00563936

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne:
Stoen Operator Sp. z o.o. ul. Piękna 46, 00-672 Warszawa jest jedynym Wykonawcą świadczącym usługę dystrybucji energii elektrycznej na terenie m.st. Warszawy.
Uzasadnienie prawne:
Art. 214 ust. 1 pkt. 1a - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Art. 304 - do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki stosuje się przepisy działu II rozdziału 3 oddziału 8, ze zmianami wynikającymi z niniejszego oddziału.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 67/WZL/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 526897,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dystrybucja energii elektrycznej do części administracyjnych komunalnych budynków mieszkalnych w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy oraz do komunalnego lokalu nr 8 zlokalizowanego w budynku przy ul. Wiertniczej 147 w Warszawie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648083,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648083,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648083,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stoen Operator Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252386094

7.3.3) Ulica: ul. Pory

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-757

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648083,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi