„Dostawa mleka dla pracowników Polkowickiej Doliny Recyklingu Sp. z o.o. na rok 2026.”

Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00057790
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00057790/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-22 08:58
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33555df8-946e-4881-9d4d-f68d6beccc08
Identyfikator
5020116033
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mleko UHT

Wykonawcy

1 przyznane

"BASZTA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPolkowice, PL · lot 0
64 722 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00057790 z dnia 2026-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa mleka dla pracowników Polkowickiej Doliny Recyklingu Sp. z o.o. na rok 2026.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: PDR sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368345060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Działkowa 18

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pdr-zamowienia@pdr-eko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pdr-eko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sidaspzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Podmiot Prawa Publicznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność związana ze zbieraniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów; odzysk surowców

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa mleka dla pracowników Polkowickiej Doliny Recyklingu Sp. z o.o. na rok 2026.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33555df8-946e-4881-9d4d-f68d6beccc08

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00057790

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00599184

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wydawanie mleka.
2. Orientacyjna (szacowana) ilość zamawianego mleka w okresie trwania umowy, tj. 12 m-cy wynosi 13 750 litrów, w tym:
a) mleko w kartonie zwykłe ok. 13 625 litrów,
b) mleko w kartonie bez laktozy ok. 125 litrów,
3. Na dzień ogłoszenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający informuje, że liczba pracowników upoważniona do otrzymania mleka wynosi 110.
4. Ostateczna ilość wydanego mleka zależeć będzie od potrzeb Zamawiającego.
5. Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nie zrealizowania ilości wskazanej w pkt. 2 i 3 powyżej.
6. Zamawiający informuje, iż wskazuje ilość litrów jedynie w celach informacyjnych.
7. Miejscem świadczenia dostaw będzie minimum jeden punkt odbioru usytuowany na terenie miasta Polkowice.
8. Odbiór przedmiotu umowy odbywać się będzie sukcesywnie przez pracowników Zamawiającego na podstawie każdorazowo sporządzonych talonów przez Zamawiającego wg wzoru*.
9. Świadczenie dostaw objętych przedmiotem umowy odbywać się będzie od dnia 5-go do 25-go dnia każdego miesiąca w danym okresie rozliczeniowym (miesiącu).
10. Wartość wynagrodzenia będzie obliczona na podstawie ilości wydanego mleka pomnożonych przez cenę jednostkową netto + Vat każdego z nich.
11. Rozliczenie obywać się będzie na podstawie faktury z 30-dniowym terminem płatności od daty doręczenia faktury wraz z dokumentami rozliczeniowymi.
12. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia lub zwiększenia zakresu zamówienia do wysokości 20% wartości przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15511210-8 - Mleko UHT

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64722,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64722,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64722,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BASZTA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7822059460

7.3.4) Miejscowość: Polkowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64722,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy