„Rozwój placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Igołomi-Wawrzeńczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00059034
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00059034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-22 11:54
Lokalizacja
Wawrzeńczyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15de68d6-3a9b-4d9f-9483-64c8b77b509c
Identyfikator
9442051861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneBetonowanie konstrukcjiTynkowanieKładzenie glazuryRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieKładzenie terakotyInstalowanie drzwiInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00059034 z dnia 2026-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozwój placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Igołomi-Wawrzeńczycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356375460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wawrzeńczyce 57

1.5.2.) Miejscowość: Wawrzeńczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-125

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@igwa.p

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gops.igwa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15de68d6-3a9b-4d9f-9483-64c8b77b509c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozwój placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15de68d6-3a9b-4d9f-9483-64c8b77b509c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00059034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00601649

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOPS.271.2.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie prac polegających na remoncie i adaptacji budynku na potrzeby placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, realizowanej w ramach projektu pn. „Rozwój placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Igołomia – Wawrzeńczyce”.
Celem inwestycji jest stworzenie bezpiecznych, higienicznych i dostępnych pomieszczeń zgodnych z przepisami prawa budowlanego, sanitarnego i przeciwpożarowego, w tym dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45410000-4 - Tynkowanie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Środki budżetu gminy na dzień dzisiejszy nie pozwalają Zamawiającemu na zwiększenie kwoty, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane