Budżet Obywatelski 2025–cz. VII,VIII,IX,X,XI,XII dla cz.XI Modernizacja drogi oraz remont pętli autobusowej zwłaszcza w okolicy przystanku autobusowego przy ul. Ogrodowej – roboty dod.
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00060881
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00060881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-01-22 15:45
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b004dce8-9d0f-47c1-a36a-a13ca059d694
- Identyfikator
- 7341024330
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00060881 z dnia 2026-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budżet Obywatelski 2025–cz. VII,VIII,IX,X,XI,XII dla cz.XI Modernizacja drogi oraz remont pętli autobusowej zwłaszcza w okolicy przystanku autobusowego przy ul. Ogrodowej – roboty dod.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budżet Obywatelski 2025–cz. VII,VIII,IX,X,XI,XII dla cz.XI Modernizacja drogi oraz remont pętli autobusowej zwłaszcza w okolicy przystanku autobusowego przy ul. Ogrodowej – roboty dod.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b004dce8-9d0f-47c1-a36a-a13ca059d694
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00060881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Możliwość ich udzielenia została przewidziana w rozdziale III ust. 25 SWZ, który stanowi: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w zakresie wykonania nawierzchni na kwotę 50 000,00 zł
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.39.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje i zobowiązuje się do wykonania robót budowlanych w zakresie robót dodatkowych, których konieczność zrealizowania powstała w trakcie wykonywania prac dot. zadania pn. „Budżet Obywatelski 2025 – Wspólnie zmieniamy Nowy Sącz – cz. VII, VIII, IX, X, XI, XII” dla cz. XI „Modernizacja drogi na dz. nr 27/1 obr. 82 oraz remont pętli autobusowej zwłaszcza w okolicy przystanku autobusowego przy ul. Ogrodowej"
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZBD sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792409718
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36320,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-10| 2026-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |