Usługi konserwacji i napraw awaryjnych klimatyzatorów, wentylatorów, nagrzewnic, aparatów grzewczo-chłodzących, wentylatorów dachowych, central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00061203
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00061203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-23 07:40
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f747de6-c26c-4ea6-bb8e-d46fdc7f9c0a
- Identyfikator
- 8522588284
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00061203 z dnia 2026-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi konserwacji i napraw awaryjnych klimatyzatorów, wentylatorów, nagrzewnic, aparatów grzewczo-chłodzących, wentylatorów dachowych, central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320987895
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Narutowicza
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-231
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kudryk@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.15wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12366461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi konserwacji i napraw awaryjnych klimatyzatorów, wentylatorów, nagrzewnic, aparatów grzewczo-chłodzących, wentylatorów dachowych, central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f747de6-c26c-4ea6-bb8e-d46fdc7f9c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00061203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00110951/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.24 Usługa konserwacji i napraw awaryjnych klimatyzatorów, wentylatorów, nagrzewnic, aparatów grzewczo-chłodzących, wentylatorów dachowych, central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00600823
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 83-ZP-12-25-196
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406504,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis zamówienia, związany z wykonaniem usługi konserwacji i napraw awaryjnych klimatyzatorów, wentylatorów, nagrzewnic, aparatów grzewczo - chłodzących, wentylatorów dachowych, central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kanałów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, urządzeń systemów osuszania dynamicznego zlokalizowanych w rejonie działania 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ – Dokumentacja postępowania, zawierającym: Specyfikację techniczną, Harmonogram, Zakres prac konserwacyjnych oraz Wykaz urządzeń. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w ww. załączniku i postanowieniach przyszłej umowy, stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 355700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CALESCO Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9551957514
7.3.3) Ulica: Tczewska 32
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-850
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 452800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość umowy obejmuje:- 348 900,00 zł brutto - na konserwacje
- 103 900,00 zł brutto - na naprawy awaryjne
| 2026-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |