Dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

ZESPÓŁ SZPITALI POWIATU GLIWICKIEGO SP. Z O.O.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00061263
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00061263/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-23 08:02
Lokalizacja
Knurów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a49e74f9-40f6-447e-b0fc-6b056e51a1cd
Identyfikator
9691554118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

6 przyznanych

URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
102 081,06 PLN
JANSSEN-CILAG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
42 863,97 PLN
ASTRAZENECA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGÜ TÁRSASÁGBudapest, HU · lot 2
8098,57 PLN
ASTRAZENECA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGÜ TÁRSASÁGBudapest, HU · lot 3
33 744,02 PLN
ASTRAZENECA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGÜ TÁRSASÁGBudapest, HU · lot 4
29 750 PLN
ASTRAZENECA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGÜ TÁRSASÁGBudapest, HU · lot 5
29 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00061263 z dnia 2026-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZPITALI POWIATU GLIWICKIEGO SP. Z O.O.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241297217

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 8

1.5.2.) Miejscowość: Knurów

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zspgliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalknurow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=fb7d16c5-1c89-43b3-bc18-fceb28eb116a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a49e74f9-40f6-447e-b0fc-6b056e51a1cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00061263

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547536

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ/37/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 552600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego tj. do: Zespół Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o. – lokalizacja Szpital w Knurowie, ul. Niepodległości 8 (budynek główny, III piętro – Apteka Szpitalna).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.) Wartość części: 194400,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego tj. do: Zespół Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o. – lokalizacja Szpital w Knurowie, ul. Niepodległości 8 (budynek główny, III piętro – Apteka Szpitalna).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.) Wartość części: 71280,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego tj. do: Zespół Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o. – lokalizacja Szpital w Knurowie, ul. Niepodległości 8 (budynek główny, III piętro – Apteka Szpitalna).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.) Wartość części: 13608,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego tj. do: Zespół Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o. – lokalizacja Szpital w Knurowie, ul. Niepodległości 8 (budynek główny, III piętro – Apteka Szpitalna).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.) Wartość części: 58320,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego tj. do: Zespół Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o. – lokalizacja Szpital w Knurowie, ul. Niepodległości 8 (budynek główny, III piętro – Apteka Szpitalna).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.) Wartość części: 129600,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków onkologicznych do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego tj. do: Zespół Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o. – lokalizacja Szpital w Knurowie, ul. Niepodległości 8 (budynek główny, III piętro – Apteka Szpitalna).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.) Wartość części: 129600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102081,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102081,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102081,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URTICA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 932081801

7.3.3) Ulica: ul. Krzemieniecka 120

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-613

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102081,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-30 do 2026-05-19

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42863,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42863,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42863,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Janssen-Cilag Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015296339

7.3.3) Ulica: ul. Iłżecka 24

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-135

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42863,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-30 do 2026-05-19

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8098,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8098,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8098,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AstraZeneca Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5263446902

7.3.3) Ulica: Alíz utca 4. B. ép.

7.3.4) Miejscowość: 1117 Budapeszt

7.3.7.) Kraj: Węgry

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

NEUCA SA, ul. Forteczna 35-37, 87-100 Toruń, KRS 0000049872, NIP: 8790017162

przyjęcie zamówienia, realizacja zamówienia, dostarczenie leku do miejsca wskazanego w umowie, świadczenie serwisu posprzedażowego

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8098,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-16 do 2026-05-19

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33744,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33744,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33744,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AstraZeneca Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5263446902

7.3.3) Ulica: Alíz utca 4. B. ép.

7.3.4) Miejscowość: Budapeszt

7.3.5) Kod pocztowy: 1117

7.3.7.) Kraj: Węgry

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

NEUCA SA, ul. Forteczna 35-37, 87-100 Toruń, KRS 0000049872, NIP: 8790017162

przyjęcie zamówienia, realizacja zamówienia, dostarczenie leku do miejsca wskazanego w umowie, świadczenie serwisu posprzedażowego

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33744,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-16 do 2026-05-19

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AstraZeneca Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5263446902

7.3.3) Ulica: Alíz utca 4. B. ép.

7.3.4) Miejscowość: Budapeszt

7.3.5) Kod pocztowy: 1117

7.3.7.) Kraj: Węgry

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

NEUCA SA, ul. Forteczna 35-37, 87-100 Toruń, KRS 0000049872, NIP: 8790017162

przyjęcie zamówienia, realizacja zamówienia, dostarczenie leku do miejsca wskazanego w umowie, świadczenie serwisu posprzedażowego

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-16 do 2026-05-19

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AstraZeneca Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5263446902

7.3.3) Ulica: Alíz utca 4. B. ép.

7.3.4) Miejscowość: Budapeszt

7.3.5) Kod pocztowy: 1117

7.3.7.) Kraj: Węgry

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

NEUCA SA, ul. Forteczna 35-37, 87-100 Toruń, KRS 0000049872, NIP: 8790017162

przyjęcie zamówienia, realizacja zamówienia, dostarczenie leku do miejsca wskazanego w umowie, świadczenie serwisu posprzedażowego

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-16 do 2026-05-19
2026-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy