Zakup urządzeń zabezpieczających przed atakami na infrastrukturę techniczną ujęć wody.

GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00062766
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00062766/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-23 11:27
Lokalizacja
Starogard Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ef46a32-6023-4737-aa2d-09829360bb26
Identyfikator
5922045396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt i aparatura elektrycznaElektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznychInne instalacje elektryczneTelemetryczny system nadzoruJednostka sterująca

Wykonawcy

1 przyznane

GT-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubiszewo Tczewskie, PL · lot 0
729 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00062766 z dnia 2026-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup urządzeń zabezpieczających przed atakami na infrastrukturę techniczną ujęć wody.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675652

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 6

1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@um.starogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/starogard_gdanski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup urządzeń zabezpieczających przed atakami na infrastrukturę techniczną ujęć wody.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ef46a32-6023-4737-aa2d-09829360bb26

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00062766

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034340/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup urządzeń zabezpieczających przed atakami na infrastrukturę techniczną ujęć wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.42.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie urządzeń zabezpieczających dla studni głębinowych na Ujęciu Wody Południe, Ujęciu Wody Wierzyca wraz z pełną integracją z systemem sterowania i wizualizacji SUW, zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) montaż urządzeń zabezpieczających studnie głębinowe,
2) integrację urządzeń z systemem SUW Południe, SUW Wierzyca
3) wykonanie niezbędnych instalacji elektrycznych, sterowniczych i sygnałowych,
4) wykonanie konfiguracji PLC
5) przeprowadzenie prób, testów i uruchomień,
6) przekazanie pełnej dokumentacji projektowej i powykonawczej (schematy, rysunki, zestawienia, konfiguracje sterowników).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
4. Zamawiający informuje, że załącznik nr 3 do SWZ zawiera informacje o charakterze poufnym. W związku z powyższym na podstawie art. 280 ust. 3 Ustawy Zamawiający udostępni w/w załącznik tym Wykonawcom, którzy bezpośrednio zwrócą sią ze stosowanym wnioskiem o udostępnienie informacji poufnych zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest przesłać podpisany wniosek za pośrednictwem za platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Zamawiający udostępni wyżej wymienione załączniki za pośrednictwem strony platformazakupowa.pl. Wniosek należy podpisać elektronicznym kwalifikowanym podpisem lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym
5. Wykonawcy, którym Zamawiający udostępnia informacje o charakterze poufnym zobowiązani są do:
1) wykorzystania tych informacji wyłącznie w celu przygotowania i złożenia oferty;
2) nieujawniania tych informacji, a w przypadku udostepnienia informacji o charakterze poufnym osobom trzecim do zobowiązania ich do zachowania poufności przekazanych informacji;
3) odpowiedniego zabezpieczenia przekazanych informacji o charakterze poufnym, co najmniej na poziomie standardów jakie Wykonawca stosuje do własnych informacji poufnych.
6. Powyższe obowiązki Wykonawcy należy interpretować tak, że Wykonawca może ujawnić treść informacji poufnych wyłącznie swoim pracownikom, współpracownikom, osobom trzecim oraz innym podmiotom biorącym udział w czynnościach związanych bezpośrednio z udziałem Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia publicznego. Ujawniając informacje poufne Wykonawca zobowiązany jest poinformować o poufnym charakterze przekazywanych informacji oraz odebrać pisemne zobowiązanie do zachowania ich poufności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

32441100-7 - Telemetryczny system nadzoru

42967000-2 - Jednostka sterująca

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 729000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 729000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 729000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GT-PRO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5862298224

7.3.3) Ulica: Spacerowa 13

7.3.4) Miejscowość: Lubiszewo Tczewskie

7.3.5) Kod pocztowy: 83-112

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 729000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2026-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy