Opracowanie dokumentacji projektowej budynku lodowiska z funkcją letnią w m. Bobowa wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00063632
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00063632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-23 12:55
- Lokalizacja
- Bobowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76176af8-932f-4489-afaa-c826224c5697
- Identyfikator
- 7382129965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00063632 z dnia 2026-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej budynku lodowiska z funkcją letnią w m. Bobowa wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Bobowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183514300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej budynku lodowiska z funkcją letnią w m. Bobowa wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76176af8-932f-4489-afaa-c826224c5697
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00063632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029200/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowej budynku lodowiska z funkcją letnią w m. Bobowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00039399
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budynku lodowiska z funkcją letnią w m. Bobowa wraz z przygotowaniem i złożeniem w imieniu Zamawiającego kompletnego wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę, przy czym Wykonawca ponosi odpowiedzialność za prawidłowość i kompletność dokumentacji projektowej oraz za dochowanie należytej staranności w toku postępowania administracyjnego, z wyłączeniem odpowiedzialności za działania lub zaniechania organów administracji publicznej.
Przedmiot zamówienia obejmuje również pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją zadania.
Dokumentacja powinna zawierać wszystkie wymagane opracowania branżowe budowlane i wykonawcze (z kompletem uzgodnień) oraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę wraz z przedmiarami robót, kosztorysami inwestorskimi i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych. Projekt winien być opracowany wg wytycznych projektowych dla tego typu obiektów, obowiązującymi przepisami i normami, wiedzą techniczną, sztuką budowlaną oraz wymogami ustawy Prawo budowlane.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do dnia 23.01.2026 r. do godz. 8:00 wpłynęły cztery oferty w w/w postępowaniu. Zamawiający przeznaczył na zadanie 170 000,00 zł. Wszystkie oferty przewyższały zabezpieczone środki finansowe.| 2026-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |