Dostawa i montaż mebli biurowych standardowych oraz niestandardowych dla Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00064600
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00064600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-23 15:08
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-218bd70a-2536-478e-8a3b-cf714dfe5788
Identyfikator
8130269288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweBiurkaStoły

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN BARANGłogów Małopolski, PL · lot 0
60 351 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00064600 z dnia 2026-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż mebli biurowych standardowych oraz niestandardowych dla Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690316970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrowskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.policja.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż mebli biurowych standardowych oraz niestandardowych dla Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-218bd70a-2536-478e-8a3b-cf714dfe5788

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00064600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107094/59/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.28 Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych dla KWP w Rzeszowie oraz jednostek podległych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu ZP/53/2025 Wykonawca F.H.U.P. „MEBLOBOL” Bogdan Baran
ul. Kościuszki 5A, 36-060 Głogów Małopolski załączył do oferty w zadaniu nr 4 przedmiotowe środki dowodowe: certyfikaty, atesty i świadectwa higieniczne. Zamawiający zweryfikował podpisy elektroniczne złożonych dokumentów i stwierdził, że powyższe pliki nie zostały podpisane podpisem zaufanym, kwalifikowanym lub osobistym. Brak złożonego podpisu zostało zweryfikowany przez Zmawiającego za pomocą platformy zakupowej oraz programów do weryfikacji podpisów Sigillum Sing oraz Szafir.
Reasumując złożenie środków przedmiotowych w nieprawidłowej formie tj. dokument nie opatrzon podpisem kwalifikowanym, zaufanym lub osobistym, skutkuje odrzuceniem oferty zgodnie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/69/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie i montaż mebli biurowych dla Wydziału Zaopatrzenia, Wydziału Finansów, Wydziału Inwestycji i Remontów oraz Wydziału Łączności i Informatyki KWP w Rzeszowie zgodnie z OPZ (zał. nr 1 do zaproszenia do negocjacji).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121100-7 - Biurka

39121200-8 - Stoły

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FPUH ,,MEBLOBOL"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 690694710

7.3.3) Ulica: Kościuszki 5a

7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 36-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60351,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-16
2026-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy