Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia zewnętrznego zespołu garaży przy ul. Hutniczej w Lubinie (KGHM Polska Miedź SA - Zakłady Górnicze Lubin).

GMINA MIEJSKA LUBIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00064676
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00064676/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-23 15:35
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ecb924ab-23be-4347-a691-832f3d40fe6a
Identyfikator
6922253959
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

ALEKSANDER ŁOZOWSKILubin, PL · lot 0
43 050 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00064676 z dnia 2026-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia zewnętrznego zespołu garaży przy ul. Hutniczej w Lubinie (KGHM Polska Miedź SA - Zakłady Górnicze Lubin).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA LUBIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647535

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 763070675

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.lubin.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia zewnętrznego zespołu garaży przy ul. Hutniczej w Lubinie (KGHM Polska Miedź SA - Zakłady Górnicze Lubin).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecb924ab-23be-4347-a691-832f3d40fe6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00064676

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00618893

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Mając na względzie okoliczność przewidzianą treścią art. 305 pkt w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych, wykonawcą ww. zamówienia może być jeden podmiot tj. Aleksander Łozowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ZREM Kompenerg Aleksander Łozowski. W bezpośredniej okolicy zespołu garaży przy ul. Hutniczej w Lubinie (KGHM Polska Miedź S.A. Zakłady Górnicze Lubin) brak jest infrastruktury, w tym sieci dystrybucyjnej, jakiegokolwiek przedsiębiorstwa energetycznego, która umożliwiłaby GM Lubin zawarcie stosownej umowy na dostawę i dystrybucję energii elektrycznej w oparciu o treść obowiązującej Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej OSD tj. dokumentu (powstałego na podstawie art. 9g oraz następnych ustawy Prawo energetyczne), z pominięciem Wykonawcy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.2.34.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 35000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia zewnętrznego zespołu garaży przy ul. Hutniczej w Lubinie (KGHM Polska Miedź SA - Zakłady Górnicze Lubin).

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ZREM Kompenerg Aleksander Łozowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6921003574

7.3.3) Ulica: M.Skłodowskiej-Curie 97

7.3.4) Miejscowość: Lubin

7.3.5) Kod pocztowy: 59-301

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia od 01.01.2026 - 31.12.2026
2026-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy