Dostawa, montaż i ustawienie mebli dla Komendy Powiatowej Policji w Mielcu

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00065263
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00065263/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-26 08:07
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb163917-3d2e-4db9-82e0-123713a4dc9f
Identyfikator
8130269288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biurowe

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN BARANGłogów Małopolski, PL · lot 0
58 320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00065263 z dnia 2026-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i ustawienie mebli dla Komendy Powiatowej Policji w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690316970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrowskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.policja.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i ustawienie mebli dla Komendy Powiatowej Policji w Mielcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb163917-3d2e-4db9-82e0-123713a4dc9f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00065263

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107094/59/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.39 Dostawa, montaż i ustawienie mebli dla Komendy Powiatowej Policji w Mielcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu ZP/53/2025 Wykonawca F.H.U.P. „MEBLOBOL” Bogdan Baran
ul. Kościuszki 5A, 36-060 Głogów Małopolski załączył do oferty w zadaniu nr 6 przedmiotowe środki dowodowe: certyfikaty, atesty i świadectwa higieniczne. Zamawiający zweryfikował podpisy elektroniczne złożonych dokumentów i stwierdził, że powyższe pliki nie zostały podpisane podpisem zaufanym, kwalifikowanym lub osobistym. Brak złożonego podpisu zostało zweryfikowany przez Zmawiającego za pomocą platformy zakupowej oraz programów do weryfikacji podpisów Sigillum Sing oraz Szafir.
Reasumując złożenie środków przedmiotowych w nieprawidłowej formie tj. dokument nie opatrzon podpisem kwalifikowanym, zaufanym lub osobistym, skutkuje odrzuceniem oferty zgodnie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/70/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i ustawienie mebli do KPP w Mielcu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHUP ,,MEBLOBOL" Bogdan Baran

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 690694710

7.3.3) Ulica: Kościuszki

7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 36-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-16
2026-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy