Wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górznie.
MIASTO I GMINA GÓRZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00066016
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00066016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-26 10:00
- Lokalizacja
- Górzno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b2c03ba-becf-4e35-af4a-fd59a482388b
- Identyfikator
- 8741683611
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00066016 z dnia 2026-01-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górznie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GÓRZNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118419
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Górzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-320
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gorzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gorzno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/73171/summary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górznie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b2c03ba-becf-4e35-af4a-fd59a482388b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00066016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054967/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górznie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, w ramach Działania 2.8 Wsparcie służb ratowniczych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00573207
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.14.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 193308,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Wyposażenie meblowe, biurowe i gospodarczeObejmuje dostawę i montaż mebli biurowych, gospodarczych i pozostałego wyposażenia niezbędnego do funkcjonowania obiektu.
Wszystkie elementy muszą być fabrycznie nowe, estetyczne, trwałe oraz zgodne z obowiązującymi normami jakościowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.5.) Wartość części: 75308,26 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Wyposażenie elektroniczne i multimedialne (RTV)Dotyczy dostawy, montażu i uruchomienia sprzętu elektronicznego i multimedialnego, w tym elementów systemu e-Remiza.
W skład zamówienia wchodzi również konfiguracja, przeszkolenie użytkowników oraz przekazanie urządzeń gotowych do pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.5.) Wartość części: 9975,59 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – Wyposażenie kuchenne i gastronomiczne (AGD)Przedmiotem części jest dostawa i instalacja sprzętu AGD przeznaczonego do pomieszczeń kuchennych i socjalnych.
Urządzenia muszą spełniać wymogi sanitarne oraz posiadać certyfikaty bezpieczeństwa CE.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
4.5.5.) Wartość części: 19081,92 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV – Meble na wymiarObejmuje zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i montaż mebli pod zabudowę kuchenną oraz szaf przesuwnych. Wykonawca zobowiązany jest do wizji lokalnej potwierdzonej u zamawiającego (w celu wykonania pomiarów pomieszczenia), przygotowania projektu i realizacji mebli zgodnie z wymiarami pomieszczeń. Projekt musi zostać zaakceptowany przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
4.5.5.) Wartość części: 17317,07 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V – Syrena elektroniczna DSPDotyczy dostawy, montażu, uruchomienia i integracji syreny elektronicznej z istniejącym systemem alarmowania DSP. W zakres wchodzi również konfiguracja urządzenia, przeprowadzenie testów oraz przeszkolenie użytkowników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35121700-5 - Systemy alarmowe
4.5.5.) Wartość części: 62146 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VI – Szafki strażackie Dostawa i montaż szafek strażackich przeznaczonych do przechowywania odzieży specjalnej, ubrania bojowego, hełmów oraz wyposażenia osobistego strażaków4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.5.) Wartość części: 9965,04 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest wadą
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania
| 2026-01-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |