Dostawa wędlin, mięs, podrobów wieprzowych oraz wędlin drobiowych dla „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

"BARKA" DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. JANA PAWŁA II W JANOWIE LUBELSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00067184
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00067184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-26 12:25
Lokalizacja
Janów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fec88a33-45ac-4b45-8104-2bf329664d81
Identyfikator
8621111504
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mięsneProdukty mięsno-wędliniarskieMięsoWędliny

Wykonawcy

1 przyznane

MASARNIA "RZEMIEŚLNICZA" ELŻBIETA ZAJĄC SPÓŁKA JAWNASpławy Drugie, PL · lot 0
195 835,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00067184 z dnia 2026-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wędlin, mięs, podrobów wieprzowych oraz wędlin drobiowych dla „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "BARKA" DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. JANA PAWŁA II W JANOWIE LUBELSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294131

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 12

1.5.2.) Miejscowość: Janów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 87 20824

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpsjanow@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dpsjanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fec88a33-45ac-4b45-8104-2bf329664d81

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wędlin, mięs, podrobów wieprzowych oraz wędlin drobiowych dla „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fec88a33-45ac-4b45-8104-2bf329664d81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00067184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630350

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.Gos.272.1.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa wędlin, mięs, podrobów wieprzowych oraz wędlin drobiowych.

Przedmiot zamówienia obejmuje:
• Mięso wieprzowe, wołowe oraz podroby, wędliny wieprzowe i drobiowe
– formularz asortymentowo-cenowy załącznik 2.
2. Dostarczone mięso i wędliny muszą być świeże, wysokiej jakości, przebadane przez placówkę weterynaryjną, produkowane oraz dostarczane z zachowaniem wymogów sanitarno-epidemiologicznych i systemu HACCP.
1) Do każdej dostawy musi być dołączony Handlowy Dokument Identyfikacyjny zawierający informację dotyczące producenta, datę produkcji oraz datę ważności.
2) Produkty powinny być oznakowane widocznym, aktualnym terminem przydatności do spożycia; produkty przetworzone (tj. wędliny, przetwory mięsne) zgodnie z polską normą powinny posiadać etykiety określające nazwę handlową produktu, procentowy skład surowcowy – tj.% zawartość mięsa w wędlinie oraz substancje stosowane w produkcji.

3. Cechy dyskwalifikujące, wspólne dla mięsa:
Obce posmaki, zapachy, oślizgłość, nalot pleśni, zazielenienie mięsa, występowanie
gruczołów, fragmentów kości.

4. Cechy dyskwalifikujące wspólne dla wędlin:
Obce posmaki, zapachy, oślizgłość, nalot pleśni, barwa szarozielona, zacieki tłuszczu i galarety pod osłonką, jej pęknięcia i wycieki farszu w osłonkach naturalnych lub sztucznych, składniki użyte do produkcji pozaklasowe lub z chrząstkami, ścięgnami itp., obecność szkodników oraz ich pozostałości, brak oznakowania opakowań, ich uszkodzenia mechaniczne, zerwanie plomby, zabrudzenia, objawy obniżenia jędrności i elastyczności, nieprzyleganie osłonki do wędlin itp.

5. Wymagania w zakresie opakowań:
Pojemniki plastikowe, z pokrywami, czyste, bez obcych zapachów, powinny być przeznaczone tylko dla jednego asortymentu, elementy powinny być ułożone w opakowaniu w sposób niepowodujący deformacji i zapewniający estetyczny wygląd gotowego wyrobu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15130000-8 - Produkty mięsne

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

15110000-2 - Mięso

15131130-5 - Wędliny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195835,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253047,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195835,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Masarnia Rzemieślnicza Elżbieta Zając S.J

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7150202051

7.3.3) Ulica: Spławy Drugie 45

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195835,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-01-31
2026-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy