Zakup urządzeń i programów informatycznych w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd”- Zakup agregatu prądotwórczego i centralnego UPSa wraz z przebudową instalacji elektrycznej

GMINA BRZESKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00067683
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00067683/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-26 13:28
Lokalizacja
Brzesko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d74dcf99-5e91-4f21-b127-c0554e5ffd24
Identyfikator
8691002648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia awaryjne i zabezpieczająceJednostki prądotwórczeUkładanie kabli

Wykonawcy

1 przyznane

STIMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL · lot 0
303 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00067683 z dnia 2026-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup urządzeń i programów informatycznych w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd”- Zakup agregatu prądotwórczego i centralnego UPSa wraz z przebudową instalacji elektrycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661139

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bartosza Głowackiego 51

1.5.2.) Miejscowość: Brzesko

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 14 68 63 100

1.5.8.) Numer faksu: +48 14 66 30 545

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umbrzesko@brzesko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzesko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d74dcf99-5e91-4f21-b127-c0554e5ffd24

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup urządzeń i programów informatycznych w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd”- Zakup agregatu prądotwórczego i centralnego UPSa wraz z przebudową instalacji elektrycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d74dcf99-5e91-4f21-b127-c0554e5ffd24

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00067683

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039038/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup urządzeń serwerowych wraz z oprogramowaniem, agregatu prądotwórczego i centralnego UPS, serwera wraz z oprogramowaniem XDR i SIEM.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie relizowane jest w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 współfinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00609330

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.33.2025.IP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 230000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji wykonanie zamówienie publiczne, którego przedmiotem jest dostawa infrastruktury dla gminy Brzesko celem stworzenie bezpiecznego, zintegrowanego i wydajnego środowiska informatycznego, które zapewni ciągłość działania, ochronę danych oraz szybki i bezpieczny dostęp do kluczowych zasobów informacyjnych. Główne aspekty środowiska obejmą zabezpieczenie sieci przed zagrożeniami, monitorowanie incydentów, zarządzanie dostępem do zasobów oraz ochronę przed wyciekiem danych, co umożliwi monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą w czasie rzeczywistym oraz zagwarantuje bezpieczeństwo krytycznych danych obywateli i urzędu.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do dostawy: agregatu prądotwórczego i centralnego UPSa wraz z przebudową instalacji elektrycznej
3. Wymagania ogólne dotyczące sprzętu:
1) Wszystkie dostarczone urządzenia muszą być fabrycznie nowe, bez wad i uszkodzeń, nieregenerowane, nieużywane i niebędące przedmiotem wystaw i prezentacji oraz o ile nie wyspecyfikowano inaczej w wymaganiach szczegółowych dla urządzeń, wyprodukowane nie wcześniej niż 2025 roku.
2) Wszystkie urządzenia będą pochodziły z oficjalnego, europejskiego kanału dystrybucji z przeznaczeniem na rynek Polski.
3) Urządzenia zostaną dostarczone przez Wykonawcę własnym transportem i na własny koszt do Urzędu Miejskiego w Brzesku. Wszystkie urządzenia muszą być dostarczone w oryginalnych opakowaniach producenta,
4) Wszystkie urządzenia powinny być zgodne z normami UE i przeznaczone na rynek UE, oraz powinny posiadać certyfikat CE.
5) Dostarczany sprzęt powinien być kompletny i gotowy do uruchomienia, tak, aby nie był konieczny zakup dodatkowych elementów czy akcesoriów,
6) Wykonawca dostarczy stosowne potwierdzenie gwarancji sprzętu i zapewniające, że sprzęt objęty jest gwarancją producenta.
7) Wykonawca udzieli gwarancji zgodnie z zapisami umowy na bezusterkowe działanie sprzętu dostarczonego w ramach umowy.
8) W okresie gwarancji Wykonawca jest zobowiązany zapewnić Zamawiającemu:
a) usuwanie wszelkich wad i nieprawidłowości powstałych na wskutek standardowej i zgodnej z przeznaczeniem eksploatacji przedmiotu zamówienia
b) funkcje zgłaszania usterek i awarii sprzętowych poprzez telefon lub email.
9) Udzielona gwarancja producenta nie wyłącza uprawnień Zamawiającego z tytułu rękojmi w stosunku do Wykonawcy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:

Załącznik nr 8 SWZ – Opis przedmiotu zamówienia-koncepcja
Załącznik nr 7 SWZ – Projekt umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357056,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STIMO SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842508653

7.3.3) Ulica: ul. R. Kaczorowskiego 6

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy