PRZEBUDOWA Z TERMOMODERNIZACJĄ BUDYNKU MIESZKALNEGO LEŚNICTWA POHULANKA

Nadleśnictwo Trzebciny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00067906
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00067906/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-26 13:52
Lokalizacja
Małe Gacno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c00f13ac-fd45-49c2-9bfe-0d710d897b98
Identyfikator
5611549545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolowanie dachuRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00067906 z dnia 2026-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA Z TERMOMODERNIZACJĄ BUDYNKU MIESZKALNEGO
LEŚNICTWA POHULANKA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Trzebciny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340229268

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzebciny

1.5.2.) Miejscowość: Małe Gacno

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-505

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 523341014

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trzebciny@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebciny.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_trzebciny

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA Z TERMOMODERNIZACJĄ BUDYNKU MIESZKALNEGO
LEŚNICTWA POHULANKA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c00f13ac-fd45-49c2-9bfe-0d710d897b98

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00067906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066848/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja leśniczówki Pohulanka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00632596

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 361052,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa z termomodernizacją budynku mieszkalnego Leśniczówki Pohulanka, gm. Osie. Zakres prac obejmuje m.in.: wymianę pokrycia dachowego, przedłużenie okapów z dociepleniem dachu, docieplenie ścian zewnętrznych, naprawę schodów zewnętrznych frontowych i szczytowych wraz z wymianą zadaszenia nad schodami, wymianę instalacji odgromowej, wykonanie opaski i chodnika od bramy wejściowej do schodów, naprawę ogrodzenia frontowego, częściową wymianę i naprawę grzejników c.o., roboty malarskie. Szczegółowy zakres został wyszczególniony w projekcie technicznym oraz kosztorysie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261410-1 - Izolowanie dachu

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający
może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 421888,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 446000,00 PLN

2026-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane