Półeczka doradcy zawodowego

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00068076
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00068076/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-26 14:11
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0d6dffe-5680-46da-a2bf-403d24349e48
Identyfikator
7712915691
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Książki biblioteczneUsługi reklamowe i marketingowe

Wykonawcy

3 przyznane

MARIUSZ BARTOSZEKLublin, PL · lot 0
57 800 PLN
MARIUSZ BARTOSZEKLublin, PL · lot 1
27 500 PLN
MARIUSZ BARTOSZEKLublin, PL · lot 2
42 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00068076 z dnia 2026-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Półeczka doradcy zawodowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389760086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@crepiotrkow.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wodn.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0d6dffe-5680-46da-a2bf-403d24349e48

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Półeczka doradcy zawodowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0d6dffe-5680-46da-a2bf-403d24349e48

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00068076

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” jest finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt 2 w zw. z art. 255 pkt. 1 Nie złożono w postępowaniu żadnej oferty.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.3220.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 94325 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup książek i materiałów dydaktycznych oraz ich dystrybucja

4.5.3.) Główny kod CPV: 22113000-5 - Książki biblioteczne

4.5.5.) Wartość części: 52500 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja pięciu spotkań promocyjnych (promujących przedsięwzięcie „Półeczka doradcy")

4.5.3.) Główny kod CPV: 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.5.) Wartość części: 27500 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Promocja poradnika „Rozwój preorientacji zawodowej u przedszkolaków”, w tym organizacja pięciu spotkań promocyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.5.) Wartość części: 42500 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prowokator Mariusz Bartoszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462464342

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-281

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-10

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prowokator Mariusz Bartoszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 946 246 43 42

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-10

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prowokator Mariusz Bartoszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 946 246 43 42

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-01-13
2026-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi