„Poprawa infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Świlcza”

Gmina Świlcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00498159
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00498159/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-13 09:16
Lokalizacja
Świlcza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-773f09ea-b509-4368-b992-eaf7844b38e9
Identyfikator
5170045613
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty malarskieIzolacja cieplnaRoboty elewacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalacje słoneczneWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty na placu budowyRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychŚcianki do wspinaniaŚcianki i liny do wspinaniaUrządzenia do wspinaniaWyposażenie różneRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeObiekty rekreacyjneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

5 przyznanych

WALDEMAR MARCINIAKKlęczany, PL · lot 0
609 332,76 PLN
WALDEMAR MARCINIAKKlęczany, PL · lot 1
1 386 789,57 PLN
NICOLAS ZBOROWSKIPiekary Śląskie, PL · lot 2
92 040,9 PLN
WALDEMAR MARCINIAKKlęczany, PL · lot 3
1 667 014,33 PLN
PIOTR PUZIOKolbuszowa, PL · lot 4
959 394,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498159 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Świlcza”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świlcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582140

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świlcza

1.5.2.) Miejscowość: Świlcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-072

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swilcza.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swilcza.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_swilcza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Poprawa infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Świlcza”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-773f09ea-b509-4368-b992-eaf7844b38e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498159

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040279/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 „Poprawa infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Świlcza”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411617

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGI.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Termomodernizacja Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Błędowej Zgłobieńskiej:
3.1 Zakres robót obejmuje:
3.1.1 Termomodernizacja (ocieplenie):
1) roboty budowlane:
a) ocieplenie elewacji:
– rusztowanie,
– roboty przygotowawcze,
– ocieplenie elewacji wraz z tynkiem cienkowarstwowym,
– ocieplenie ściany poniżej gruntu wraz hydroizolacją,
– ocieplenie ościeży okiennych i drzwiowych,
– parapety okienne zewnętrzne;
b) roboty budowlane pomocnicze związane z remontem elewacji,
– inne prace na elewacji,
– naprawa zadaszenia wejścia do kotłowni,
– wymiana obróbek, rynien i rur i spustowych,
– rozbiórka istniejącej odbojówki,
– podsypka piaskowa oraz podbudowa,
– opaska przy budynku oraz odtworzenie istniejącej nawierzchni z kostki;
2) roboty elektryczne:
a) demontaż i montaż instalacji odgromowej,
b) otok uziemiający,
c) pomiary,
d) naświetlacze na elewacji,
e) rury elektroinstalacyjne,
f) wymiana lamp na LED.
3.1.2 Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 15 kW na wiacie „carporcie” przy budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Błędowej Zgłobieńskiej:
1) instalacja DC,
2) instalacja AC.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części 1 określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 588329,94 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Termomodernizacja Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bratkowicach.
4.2 Zakres robót obejmuje:
4.2.1 Termomodernizacja (ocieplenie);
1) roboty budowlane:
a) ocieplenie elewacji,
– rusztowanie,
– roboty przygotowawcze,
– ocieplenie elewacji wraz z tynkiem cienkowarstwowym,
– ocieplenie ściany poniżej gruntu wraz z hydroizolacją,
– ocieplenie ościeży okiennych i drzwiowych,
– parapety okienne zewnętrzne,
– tynk cienkowarstwowy bez styropianu – słupy wejściowe i taras;
b) docieplenie stropu:
– strop nad ogrzewanymi pomieszczeniami;
c) stolarka okienna i drzwiowa:
– wymiana drzwi,
– naprawa tynków po wymianie drzwi i okien;
d) roboty budowlane pomocnicze związane z remontem elewacji:
– demontaż krat okiennych,
– inne prace na elewacji,
– tablice informacyjne,
– balustrada balkonowa,
– naprawa zadaszenia wejścia do kotłowni,
– wymiana obróbek, rynien i rur spustowych,
– rozbiórka istniejącej odbojówki,
– podsypka piaskowa oraz podbudowa,
– opaska przy budynku oraz odtworzenie istniejącej nawierzchni z kostki;
2) roboty elektryczne:
a) demontaż i montaż instalacji odgromowej,
b) otok uziemiający,
c) pomiary,
d) naświetlacze na elewacji,
e) rury elektroinstalacyjne,
f) wymiana lamp na LED.
4.2.2 Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 15 kW na dachu budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bratkowicach:
1) instalacja DC,
2) instalacja AC;
4.2.3 Instalacja C.O.:
1) roboty demontażowe:
a) demontaż elementów istniejącej instalacji C.O.,
b) demontaż elementów istniejącej instalacji wewnętrznej gazu,
c) demontaż elementów istniejących w pomieszczeniu z kotłowni;
2) instalacja kotłowni gazowej;
3) instalacji C.O.,
4) instalacja wewnętrzna gazu,
5) instalacja wody użytkowej;
4.2.4 Instalacja C.O. – roboty towarzyszące elektryka
1) pomieszczenie kotłowni,
2) pomieszczenie łazienki;
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części 2 określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

4.5.5.) Wartość części: 1404144,15 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Budowa wewnętrznych ścianek wspinaczkowych o charakterze edukacyjno-sportowo-rekreacyjnym wraz z ich wyposażeniem w placówkach oświatowych na terenie Gminy Świlcza.
Przedmiot zamówienia w ramach części III został podzielony na 2 zadania:
5.1 Zadanie 1: Budowa wewnętrznej ścianki wspinaczkowej w Szkole Podstawowej w Świlczy
5.1.1 Zakres robót obejmuje:
1) wykonanie ścianki wspinaczkowej,
2) wyposażenie wspinaczkowe;
5.2 Zadanie 2: Budowa wewnętrznej ścianki wspinaczkowej w Szkole Podstawowej w Rudnej Wielkiej
5.2.1 Zakres robót obejmuje:
1) wykonanie ścianki wspinaczkowej,
2) wyposażenie wspinaczkowe;
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części III określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535291-3 - Ścianki do wspinania

37535290-6 - Ścianki i liny do wspinania

37535220-5 - Urządzenia do wspinania

39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.5.) Wartość części: 138375,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr IV: Modernizacja ogólnodostępnego stadionu sportowego w Bratkowicach
6.1 Zakres robót obejmuje:
6.1.1 Przebudowa trybuny boiska sportowego:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty ziemne,
3) konstrukcje żelbetowe,
4) odtworzenie chodnika,
5) montaż krzesełek;
6.1.2 Remont budynku pawilonu sportowego:
1) wyrównanie posadzki w budynku,
2) odświeżenie ścian wewnątrz budynku,
3) odświeżenie ścian wewnątrz budynku – płytki,
4) wymiana drzwi wewnętrznych,
5) wymiana oświetlenia na LED,
6) biały montaż,
7) wentylacja,
8) odświeżenie ścian zewnętrznych budynku;
6.1.3 Renowacja bieżni lekkoatletycznej:
1) roboty wyburzeniowe demontaż,
2) wyposażenie stadionu;
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części IV określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.5.) Wartość części: 2156024,22 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr V: Modernizacja ogólnodostępnego stadionu sportowego w Rudnej Wielkiej
Przedmiot zamówienia w ramach części V został podzielony na 2 zadania:
7.1 Zadanie 1: Budowa boiska treningowego o nawierzchni trawiastej wraz z dostawą wyposażenia oraz budową piłkochwytóww Rudnej Wielkiej w formule roboty budowlane:
7.1.1 Zakres robót obejmuje:
1) budowę boiska treningowego,
2) wyposażenie stadionu:
a) bramki,
b) piłkochwyty,
c) wiaty dla zawodników;
3) wykonanie dojścia do boiska treningowego;
7.2 Zadanie 2: Odwodnienie boiska wielofunkcyjnego w Rudnej Wielkiej w formule zaprojektuj i wybuduj
7.2.1 Zakres prac obejmuje wszystkie prace towarzyszące wchodzące w zakres zamierzenia inwestycyjnego począwszy od wykonania dokumentacji projektowej, uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz realizacji robót budowlanych, aż do opracowania powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej i uzyskania w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie, w tym w szczególności:
1) dokonanie inwentaryzacji stanu istniejącego,
2) wykonanie wymaganych pomiarów i badań koniecznych do opracowania rozwiązań projektowych,
3) wykonanie wszelkich niezbędnych projektów, opracowań, analiz, raportów i dokumentacji jakie będą konieczne do realizacji zamierzenia inwestycyjnego i uzyskania pozwolenia na budowę,
4) pozyskanie map do celów projektowych,
5) wykonanie w oparciu o Program Funkcjonalno–Użytkowy (zwany dalej PFU) dokumentację projektową, którą należy uzgodnić z Zamawiającym. Dokumentacja projektowa winna być na etapie opracowania konsultowana i uzgadniana przez Wykonawcę z Zamawiającym,
6) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na podstawie której będzie można uzyskać pozwolenie na budowę,
7) opracowanie materiałów do uzyskania stosowanych zgód (w tym zgód na wejście w teren), uzgodnień pozwoleń, zezwoleń, zatwierdzeń, zgłoszeń do właściwych organów lub instytucji,
8) uzyskanie decyzji administracyjnej umożliwiającej wykonanie robót budowlanych (lub dokonanie zgłoszenia wykonania robót w zależności od sytuacji),
9) pełnienie nadzoru autorskiego – Wykonawca, w ramach przedmiotu przetargu, zobowiązany jest do pełnienia czynności nadzoru autorskiego, w zakresie wynikającym z ustawy Prawo budowlane. Nadzór autorski pełniony będzie w trakcie wykonywania prac budowlanych i instalacyjnych na podstawie dokumentacji projektowej sporządzonej przez Wykonawcę,
10) wykonanie przewidzianych robót tj. odwodnienie boiska wielofunkcyjnego: drenaż odwadniający boiska sportowego i instalacja kanalizacji deszczowej zgodnie z wydanymi pozwoleniami i wykonaną dokumentacją projektową.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części V określa Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 1022047,10 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 609332,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 609332,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 609332,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAL MAR Waldemar Marciniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 818-154-50-25

7.3.4) Miejscowość: Klęczany

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 609332,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1386789,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1386789,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1386789,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAL MAR Waldemar Marciniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 818-154-50-25

7.3.4) Miejscowość: Klęczany

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1386789,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92040,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101014,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92040,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Art Rocher Nicolas Zborowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6252481953

7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92040,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1667014,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1667014,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1667014,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAL MAR Waldemar Marciniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 818-154-50-25

7.3.4) Miejscowość: Klęczany

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1667014,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 959394,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1129740,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 959394,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Puzio FLORENA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8140000754

7.3.4) Miejscowość: Kolbuszowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 959394,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące

2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane