Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Gminę Jeziorany część 6 trasa W

Gmina Jeziorany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00068702
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00068702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-26 15:46
Lokalizacja
Jeziorany, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b2eacb6-0f59-430b-9247-d78c1b489b51
Identyfikator
7393840449
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżania

Wykonawcy

1 przyznane

"ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Jeziorany, PL · lot 0
11 960 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00068702 z dnia 2026-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Gminę Jeziorany część 6 trasa W

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeziorany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743551

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zamkowy 4

1.5.2.) Miejscowość: Jeziorany

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-320

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jeziorany.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.jeziorany.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Gminę Jeziorany część 6 trasa W

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b2eacb6-0f59-430b-9247-d78c1b489b51

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00068702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617260

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 1 w związku z art. 304 oraz art. 214 ust. 1 pkt. 11 PZP, zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa jest w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1 PZP, osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie następujące warunki z art. 214 ust. 1 pkt 11 PZP.
Gmina Jeziorany, jako podmiot zamawiający, jest JST, która posiada 100 % udziałów w ZWiK Sp. z o.o.. Jako jedyny wspólnik odgrywa decydującą rolę w zakresie jej celów strategicznych, obszarów działalności. Przedmiot działalności ZWIK Sp. zo.o. zawarty jest w Dział 3 Rubryka 1 w KRS. Ponad 90 % działalności Spółki dotyczy zadań powierzonych jej przez Gminę Jeziorany w ramach Umowy Spółki. Nie ma udziału kapitału prywatnego bezpośredniego ani pośredniego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 15737,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odśnieżanie (w tym też oczyszczanie z błota pośniegowego) na trasie W – łączna długość: 14,300 km
a. Krokowo - Kostrzewy – 2,1 km
b. Jeziorany – Lekity –2,7 km
c. Krokowo - Lekity – Kalis - 3,5 km
d. Tłokowo - Jeziorany – 3,9 km
e. Olszewnik - kol Olszewnik 2,1
f. Odśnieżanie wg potrzeb w zakresie zimowego utrzymania ok 45 km (drogi wewnętrzne gruntowe).

Szacowana ilość maszynogodzin 52.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11960,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11960,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 51066529400000

7.3.3) Ulica: Kolejowa

7.3.4) Miejscowość: Jeziorany

7.3.5) Kod pocztowy: 11-320

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11960,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi