Przegląd zestawu: chromatograf cieczowy sprzężony ze spektrometrem mas, generator azotu Kontinua M N20PP ze sprężarką Renner
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00069219
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00069219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-27 08:17
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11cbb830-682d-4b23-b1d1-be1e326b88f4
- Identyfikator
- 7160010761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00069219 z dnia 2026-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przegląd zestawu: chromatograf cieczowy sprzężony ze spektrometrem mas, generator azotu Kontinua M N20PP ze sprężarką Renner
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Partyzantów 57
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@piwet.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwet.pulawy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11cbb830-682d-4b23-b1d1-be1e326b88f41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
weterynaria
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przegląd zestawu: chromatograf cieczowy sprzężony ze spektrometrem mas, generator azotu Kontinua M N20PP ze sprężarką Renner2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11cbb830-682d-4b23-b1d1-be1e326b88f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00069219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00042887
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-23/6/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przegląd zestawu w skład którego wchodzi: chromatograf cieczowy sprzężony ze spektrometrem mas, generator azotu Kontinua M N20PP ze sprężarką Renner.
Modele urządzeń: spektrometr Sciex QTRAP7500, chromatograf cieczowy ExionLC, sprężarka Renner SLDK/SLDK-S 5.5, generator azotu Kontinua M N20PP; numery seryjne urządzeń: FA210772010, ABDXR5872207, ABDXR5872233, ABDG55873
Zakres przeglądu powinien być zgodny z zaleceniami producenta.
Dodatkowa usługa wykonana podczas przeglądu – czyszczenie optyki jonowej w zakresie Q0 i Q1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50410000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert| 2026-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |