Zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka jednokomorowa

MPGK sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00069498
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00069498/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-27 08:57
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbbb8f7e-00e5-45da-a8b6-61d8884c476f
Identyfikator
6110203641
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy do transportu odpadówPojazdy do zbierania odpadów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00069498 z dnia 2026-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka jednokomorowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MPGK sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230415527

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wolności 161/163

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-560

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 756420100

1.5.8.) Numer faksu: 756420105

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mpgk@mpgk.jgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpgk.jgora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1187125

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka z udziałami gminy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zbieranie odpadów inne niż niebezpieczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka jednokomorowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbbb8f7e-00e5-45da-a8b6-61d8884c476f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00069498

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00570359

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P20/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 400000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka jednokomorowa”
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
4. Miejsce dostawy: MPGK sp. z o.o. przy ul. Wolności 161/163 w Jeleniej Górze.
5. Przekazanie przedmiotu zamówienia odbędzie się protokolarnie.
6. Dostawa możliwa jest w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku, w godz. od 07:00 do 13:00.
7. Dostawa odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy