Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Platerów

Gmina Platerów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00498236
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00498236/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-13 09:34
Lokalizacja
Platerów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9926f195-b5ab-49a8-94e8-73c803581bb1
Identyfikator
4960249522
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneBetonowanieZbrojenieRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskieRoboty elewacyjneStolarka budowlanaRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUkładanie kabliInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie kotłów

Wykonawcy

1 przyznane

MODERN USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE SPÓŁKA CYWILNA MARCIN GERESZ, BŁAŻEJ OBZEJTABiała Podlaska, PL · lot 0
6 080 013,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498236 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Platerów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Platerów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 5

1.5.2.) Miejscowość: Platerów

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-210

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 833578447

1.5.8.) Numer faksu: 833591019

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: platerow@platerow.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.platerow.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9926f195-b5ab-49a8-94e8-73c803581bb1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Platerów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9926f195-b5ab-49a8-94e8-73c803581bb1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498236

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047925/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Platerów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00410578

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INR.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 53655853,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego są roboty budowlane polegające na wykonaniu poprawy efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Platerów.
2. Zamówienie udzielane jest na podstawie szczegółowych warunków i zasad Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, ustanowionego Uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 01 lipca 2021 r. (zmienionej uchwałami Rady Ministrów: nr 176/2021 z dnia 28 grudnia 2021 r., nr 87/2022 z 26 kwietnia 2022 r. oraz nr 205/2022 z 13 października 2022 r.) oraz Wstępnej Promesy dot. dofinansowania inwestycji z powyższego Programu Nr Edycja8/2023/8296/PolskiLad z dnia 12 października 2023 r.
3. Ogólny opis planowanych robót:
Zakres prac w budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Górkach obejmuje:
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- docieplenie ścian zewnętrznych i fundamentowych,
- docieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją,
- modernizację istniejącego źródła ciepła,
- montaż instalacji fotowoltaicznej,
- wykonanie niezbędnych prac towarzyszących,
- uporządkowanie i doprowadzenie do stanu pierwotnego terenu w rejonie prowadzonych prac.
Zakres prac w budynku Samorządowego Przedszkola w Platerowie obejmuje:
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- docieplenie ścian zewnętrznych i fundamentowych,
- docieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją,
- modernizację istniejącego źródła ciepła,
- montaż instalacji fotowoltaicznej,
- wykonanie niezbędnych prac towarzyszących,
- uporządkowanie i doprowadzenie do stanu pierwotnego terenu w rejonie prowadzonych prac.
Zakres prac w budynku Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Platerowie obejmuje:
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- docieplenie ścian zewnętrznych i fundamentowych,
- docieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją,
- modernizację istniejącego źródła ciepła,
- montaż instalacji fotowoltaicznej,
- wykonanie niezbędnych prac towarzyszących,
- uporządkowanie i doprowadzenie do stanu pierwotnego terenu w rejonie prowadzonych prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

44220000-8 - Stolarka budowlana

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45331110-0 - Instalowanie kotłów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6080013,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6794520,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6080013,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Modern Usługi Ogólnobudowlane Spółka Cywilna, Marcin Geresz, Błażej Obzejta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 388766744

7.3.3) Ulica: ul. Ks. E. Barbasiewicza 12

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6080013,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane