Dostawy wędlin, mięsa oraz przetworów i konserw mięsnych

Zakład Karny w Dublinach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00070078
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00070078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-27 10:14
Lokalizacja
Korsze, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7712c77a-a164-4cca-8ebd-4a03f3e60731
Identyfikator
7422190908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WędlinyWędliny drobioweWieprzowinaMięso wołoweDróbKonserwy i przetwory z mięsa

Wykonawcy

9 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 0
44 817,69 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 1
30 491,5 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 2
14 509,95 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 3
18 567,68 PLN
'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 4
22 389,5 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 5
23 871,24 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 6
10 557,75 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 7
8248,28 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "KBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMońki, PL · lot 8
6605,56 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00070078 z dnia 2026-01-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy wędlin, mięsa oraz przetworów i konserw mięsnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Dublinach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280351604

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dubliny 16

1.5.2.) Miejscowość: Korsze

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-430

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_dubliny@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-dublinach

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

hhtps://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-dublinach

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy wędlin, mięsa oraz przetworów i konserw mięsnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7712c77a-a164-4cca-8ebd-4a03f3e60731

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00070078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00130755/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa mięsa, wędlin oraz konserw mięsnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00582489

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.5.2025.MS.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. wędliny wieprzowe
dostawy do magazynu żywnościowego Zakładu Karnego w Dublinach:
Kiełbasa zwyczajna 809,00 kg, mielonka kanapkowa 26,00 kg, mortadela
1 173,00 kg, parówki cienkie paluszki 663,00 kg, kaszanka baton 591,00 kg,
kiełbasa parówkowa 629,00 kg, salceson włoski 177,00 kg, kiełbasa biała parzona 70,00 kg, tuszonka 1 165,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131130-5 - Wędliny

4.5.5.) Wartość części: 56927,20 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2. wędliny drobiowe -dostawy do magazynu żywnościowego Zakładu Karnego w Dublinach:
pieczeń drobiowa 50,00 kg, szynka drobiowa mielona 381,00 kg, rolada drobiowa 11,00 kg, polędwica drobiowa 5,00 kg, kiełbasa drobiowa 549,00 kg,
szynkówka drobiowa 11,00 kg. szynka drobiowa 5,00 kg, blok drobiowy 725,00 kg, mortadela drobiowa 843,00 kg, parówki drobiowe 543,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131135-0 - Wędliny drobiowe

4.5.5.) Wartość części: 38916,16 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 mięso oraz podroby wieprzowe i wołowe - dostawy do magazynu żywnościowego Zakładu Karnego w Dublinach:
Mięso wołowe II klasy, schłodzone, pakowane próżniowo 12,00 kg,
słonina bez skóry, schłodzona 1170,00 kg, mięso mielone wieprzowe garmażeryjne, schłodzone, pakowane próżniowo 337,00 kg, schab wieprzowy bez kości, schłodzony, pakowany próżniowo 44,00 kg,
wątroba wieprzowa świeża, nie mrożona, pakowana próżniowo 962,00 kg
kości wieprzowe 992,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15113000-3 - Wieprzowina

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15111000-9 - Mięso wołowe

4.5.5.) Wartość części: 18588,52 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 mięso i podroby drobiowe - dostawy do magazynu żywnościowego Zakładu Karnego w Dublinach: Mięso drobne drobiowe ze skórą bez kości (schłodzone) 879,00 kg, filet z piersi kurczaka (schłodzony) 19,00 kg,
żołądki drobiowe (schłodzone) 288,00 kg, serca drobiowe (schłodzone) 448,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób

4.5.5.) Wartość części: 17526,08 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 Konserwy mięsne i pasztety - dostawy do magazynu żywnościowego Zakładu Karnego w Dublinach: Pasztet mazowiecki (opakowanie z otwieraczem 300g) 335,00 kg, pasztet z indyka (opakowanie z otwieraczem 300g) 295,00 kg, pasztet drobiowy (opakowanie typu alupak 130g) 161,00 kg,
konserwa turystyczna (opakowanie z otwieraczem 300g) 295,00 kg,
konserwa tyrolska (opakowanie z otwieraczem 300g) 273,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

4.5.5.) Wartość części: 13328,69 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 wędliny wieprzowe - dostawy do magazynu żywnościowego Oddziału Zewnętrznego w Giżycku (ul. Warszawska 28A): Kiełbasa zwyczajna 336,00 kg, mortadela 611,00 kg, parówki cienkie paluszki 341,00 kg, kaszanka baton 313,00 kg, kiełbasa parówkowa 332,00 kg, salceson włoski 95,00 kg, kiełbasa biała parzona 35,00 kg, tuszonka 609,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131130-5 - Wędliny

4.5.5.) Wartość części: 28733,86 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 wędliny drobiowe - dostawy do magazynu żywnościowego Oddziału Zewnętrznego w Giżycku (ul. Warszawska 28A): Pieczeń drobiowa 22,00 kg,
szynka drobiowa mielona 112,00 kg, rolada drobiowa 5,00 kg, polędwica drobiowa 2,00 kg, kiełbasa drobiowa 134,00 kg, szynkówka drobiowa 3,00 kg,
szynka drobiowa 2,00 kg, blok drobiowy 176,00 kg, mortadela drobiowa 374,00 kg, parówki drobiowe 202,00 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131135-0 - Wędliny drobiowe

4.5.5.) Wartość części: 12711,70 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8 mięso oraz podroby wieprzowe i wołowe - dostawy do magazynu Oddziału Zewnętrznego w Giżycku (ul. Warszawska 28A): Mięso wołowe II klasy, schłodzone, pakowane próżniowo 3,00 kg, słonina bez skóry, schłodzona 645,00 kg, mięso mielone wieprzowe garmażeryjne, schłodzone, pakowane próżniowo 175,00 kg, schab wieprzowy bez kości, schłodzony, pakowany próżniowo 20,00 kg, wątroba świeża wieprzowa, nie mrożona, pakowana próżniowo 664,00 kg, kości wieprzowe 608,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15113000-3 - Wieprzowina

4.5.5.) Wartość części: 10974,36 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 9 mięso i podroby drobiowe - dostawy do magazynu żywnościowego Oddziału Zewnętrznego w Giżycku (ul. Warszawska 28A): Mięso drobne drobiowe ze skórą (schłodzone) 237,00 kg, filet z piersi kurczaka (schłodzony) 10,00 kg, serca drobiowe (schłodzone) 245,00 kg, żołądki drobiowe (schłodzone) 163,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób

4.5.5.) Wartość części: 6714,28 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 10 mięso i podroby drobiowe - dostawy do magazynu żywnościowego Oddziału Zewnętrznego w Giżycku (ul. Warszawska 28A): Pasztet mazowiecki (opakowanie z otwieraczem 300g) 163,00 kg, pasztet z indyka (opakowanie z otwieraczem 300g) 163,00 kg, pasztet drobiowy (opakowanie typu alupak 130g) 122,00 kg, konserwa turystyczna (opakowanie z otwieraczem 300g) 245,00 kg, konserwa tyrolska (opakowanie z otwieraczem 300g) 147,00 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15131000-5 - Konserwy i przetwory z mięsa

4.5.5.) Wartość części: 8426,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44817,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44817,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44817,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44817,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30491,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30491,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30491,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30491,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14509,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14509,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14509,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14509,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18567,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18567,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18567,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18567,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22389,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22389,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22389,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7392935337

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22389,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23871,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23871,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23871,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23871,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10557,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10557,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10557,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10557,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8248,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8248,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8248,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8248,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6605,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6605,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6605,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego KBS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461384998

7.3.4) Miejscowość: Potoczyzna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6605,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

2026-01-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy