Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Grazymach w okresie 1.01.2025 - 31.12.2025
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GRAZYMACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00071142
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00071142/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-27 12:23
- Lokalizacja
- Grazymy, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78196a04-573a-49f4-8448-1344924d97da
- Identyfikator
- 7391243821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywcze
Wykonawcy
1 przyznane
'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
62 245,75 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00071142 z dnia 2026-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Grazymach w okresie 1.01.2025 - 31.12.2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GRAZYMACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grazymy 1
1.5.2.) Miejscowość: Grazymy
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-036
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 691623671
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@dpsgrazymy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsgrazymy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78196a04-573a-49f4-8448-1344924d97da1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Opieka nad osobami niepełnosprawnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Domu Pomocy Społecznej w Grazymach w okresie 1.01.2025 - 31.12.20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78196a04-573a-49f4-8448-1344924d97da
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00071142
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600131
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.VII.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 438000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do DPS w Grazymach w okresie 1.01.2025 - 31.12.2025
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62245,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96222,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62245,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zadanie 6: ABER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7392935337
7.3.3) Ulica: ul. Sprzętowa 3
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-467
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62245,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, że do realizacji poszczególnych zadań wybrano ze względu na najkorzystniejszą cenę:1. Zadanie nr 1 – Bruno Tassi Sp. z o.o. Oddział w Olsztynie
Cena brutto: 60 200,18 zł
2. Zadanie nr 2 – Firma Dystrybucyjna KABANOS K. Szepioła, S. Stefański Sp.j.
Cena brutto: 110 071,47 zł
3. Zadanie nr 3 – Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Olsztynku
Cena brutto: 51 394,35 zł
4. Zadanie nr 4 – Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA
Cena brutto: 67 970,10 zł
5. Zadanie nr 5 – ABER Sp. z o.o.
Cena brutto: 22 077,99 zł
6. Zadanie nr 6 – ABER Sp. z o.o.
Cena brutto: 62 245,70 zł
7. Zadanie nr 7 – Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Olsztynku
Cena brutto: 2 671,20 zł
8. Zadanie nr 8 – Gospodarstwo Rolne Hodowla Drobiu WIZA Sp. z o.o.
Cena brutto: 9 591,75 zł
| 2026-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |