Dostawa wraz z montażem zespołu lampy RTG do tomografu komputerowego f-my GE model REVOLUTION EVO o numerze fabrycznym CBDGG2000217HM

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00498455
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00498455/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-13 10:17
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eae4cd50-5ed3-40a7-8bcf-b94f37131f5f
Identyfikator
8361081857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do tomografii

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498455 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem zespołu lampy RTG do tomografu komputerowego f-my GE model REVOLUTION EVO o numerze fabrycznym CBDGG2000217HM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000657119

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. dr. Stanisława Rybickiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468340821

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.wieczorek@wsz-skier.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalskierniewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wsz-skierniewice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem zespołu lampy RTG do tomografu komputerowego f-my GE model REVOLUTION EVO o numerze fabrycznym CBDGG2000217HM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eae4cd50-5ed3-40a7-8bcf-b94f37131f5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498455

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484466

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSZ.DAT.SZP.261.1.30/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 457380,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wraz z montażem zespołu lampy RTG do tomografu komputerowego f-my GE model REVOLUTION EVO o numerze fabrycznym CBDGG2000217HM
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem zespołu lampy RTG do tomografu komputerowego f-my GE model REVOLUTION EVO o numerze fabrycznym CBDGG2000217HM realizowany na podstawie umowy dotacji. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ – Zestawienie Parametrów technicznych oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33115000-9 - Urządzenia do tomografii

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33115000-9 - Urządzenia do tomografii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu do składania ofert tj. do dnia 12.09.2024r. do godziny 10:00 wpłynęła jedna oferta od Wykonawcy GE Medical Systems Polska Sp. z o. o., ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa. Zamawiający przed otwarciem ofert na stronie prowadzonego postępowania zamieścił Informacje o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę: 457 380,00 zł brutto. Wartość złożonej oferty wynosi: 577 800,00 zł brutto. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie bez wyboru najkorzystniejszej oferty na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, wartość oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy