Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2026 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYNCZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00074759
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00074759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-28 11:10
Lokalizacja
Szynczyce, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73a53527-abee-4b89-9beb-fbc31dae4977
Identyfikator
001140571
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

1 przyznane

CANDY CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTuszyn, PL · lot 0
201 052,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00074759 z dnia 2026-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYNCZYCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001140571

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 8

1.5.2.) Miejscowość: Szynczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-318

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 616 51 90

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spszynczyce@edu.czarnocin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spszynczyce.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73a53527-abee-4b89-9beb-fbc31dae4977

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73a53527-abee-4b89-9beb-fbc31dae4977

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00074759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00613954

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.SZ.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 176565,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na realizacji zadania pn. „Usługa cateringu – przygotowanie i dostawa wyżywienia dla Szkoły Podstawowej w Szynczycach w 2026 r.”, z wyłączeniem dni wolnych od zajęć tj. sobót i niedziel, ferii zimowych w okresie 02.02.2026-15.02.2026r., wakacji w okresie 27.06.2026-31.08.2026r., dni dyrektorskich, dni ustawowo wolnych od pracy, przerw świątecznych, w okresie 02-06.01.2026r., 30.01.2026r., 02-07.04.2026r., 11-13.05.2026r., 04—05.06.2026r., 25-26.06.2026r. przerw w pracy szkoły w systemie stacjonarnym np. przejścia na naukę zdalną. Szacuje się, iż liczba dni, w których zapewnione zostaną posiłki, wyniesie 179.
2. Usługa dotyczy dzieci szkolnych w wieku od 5 do 15 lat.
3. Ilość dzieci objętych żywieniem na dzień – minimum 40, maksimum 90. Zapis o minimalnym wynagrodzeniu nie obowiązuje w przypadku wstrzymania pracy szkoły w trybie stacjonarnym z jakiejkolwiek przyczyny– za okres nie wykonywania świadczenia Wykonawca nie otrzyma wynagrodzenia.
4. Rodzaje posiłków - drugie danie wraz z surówką i napojem/sokiem – szacowana ilość porcji 14 320szt (80szt × 179dni), w okresie od stycznia – grudnia z wyłączeniem dni wolnych od zajęć
5. Wykonawca posiłki dostarczać będzie do placówki w godzinach: 11:00 – 11:30.
6. Posiłki wydawane będą w godzinach: 11:30 – 11:45.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178856,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201052,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201052,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CANDY CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7282896613

7.3.3) Ulica: ul. Wschodnia 5

7.3.4) Miejscowość: Tuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 95-080

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201052,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-08 do 2026-12-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Na podstawie art. 223 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), Pełnomocnik Zamawiającego – Gmina Czarnocin poprawiła oczywistą omyłkę pisarską w formularzu oferty złożonej przez Wykonawcę – Candy Catering sp. z o.o. z siedzibą 95-080 Tuszyn, ul. Wschodnia 5.
W wyniku dokonanej poprawki, oferowana łączna cena brutto za realizację zamówienia nie uległa zmianie i wynosi 201 052,80 zł (słownie: dwieście jeden tysięcy pięćdziesiąt dwa złote 80/100).

Na podstawie art. 223 ust. 2 pkt 1 oraz pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), Pełnomocnik Zamawiającego – Gmina Czarnocin poprawiła oczywistą omyłkę pisarską oraz oczywistą omyłkę rachunkową (z uwzględnieniem konsekwencji rachunkowych dokonanej poprawki) w formularzu oferty złożonej przez Wykonawcę – Firma Usługowo-handlowa Sławomir Lara z siedzibą 97-570 Przedbórz, ul. Trytwa 9.
W wyniku dokonanych poprawek, oferowana łączna cena brutto za realizację zamówienia uległa zmianie i wynosi 178 856,80 zł (słownie: sto siedemdziesiąt osiem tysięcy osiemset pięćdziesiąt sześć złotych 80/100)

Zgodnie z zamieszczonym ogłoszeniem o zamówieniu o numerze 2025/BZP 00613954/01, Zamawiający przy wyborze najkorzystniejszej oferty kierował się następującymi kryteriami oceny ofert:
1) Cena (C) – waga kryterium 70%;
2) Odległość dowozu posiłków w km od miejsca przygotowania posiłków do siedziby szkoły (O) – waga kryterium 30%
2026-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi