Stworzenie stanowisk wydruku z kompleksową obsługą serwisowo – eksploatacyjną.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00498594
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00498594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-13 10:42
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-980e9ef2-c32d-43d3-862d-b6b38d5dab79
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i powiązane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498594 z dnia 2024-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Stworzenie stanowisk wydruku z kompleksową obsługą serwisowo – eksploatacyjną.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10
1.5.2.) Miejscowość: Chęciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Stworzenie stanowisk wydruku z kompleksową obsługą serwisowo – eksploatacyjną.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-980e9ef2-c32d-43d3-862d-b6b38d5dab79
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00260864/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Usługa stworzenia stanowisk druku oraz objęcie serwisem urządzeń drukujących posiadanych przez Zamawiającego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462501
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-1228-2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Stworzenie stanowisk wydruku wraz z kompleksową obsługą serwisowo-eksploatacyjną
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych:• Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę brutto w wysokości 546 120,00 zł. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Globo Group Jacek Kania, Grzegorz Kania sc, która zaoferowała kwotę brutto w wysokości 575 640,00 zł, co przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zadania. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2024-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |