Roboty budowlane polegające na likwidacji nawierzchni betonowej w ramach realizacji projektu Budżetu obywatelskiego na 2024 r. pn.: „Zieleń zamiast betonu”, nr 739, BO/24/04/0074.

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00498616
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00498616/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-13 10:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-310eeb20-4a8b-4490-b2e6-d0c283ec82f6
Identyfikator
01525964000059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA SZKLARZEWSKAStara Iwiczna, PL · lot 0
619 378,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498616 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na likwidacji nawierzchni betonowej w ramach realizacji projektu Budżetu obywatelskiego na 2024 r. pn.: „Zieleń zamiast betonu”, nr 739, BO/24/04/0074.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/167750/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na likwidacji nawierzchni betonowej w ramach realizacji projektu Budżetu obywatelskiego na 2024 r. pn.: „Zieleń zamiast betonu”, nr 739, BO/24/04/0074.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-310eeb20-4a8b-4490-b2e6-d0c283ec82f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498616

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580851/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Likwidacja nawierzchni w celu ich zagospodarowania zielenią w ramach realizacji projektu do BO „Zieleń zamiast betonu” BO/24/04/0074

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430569

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.70.2024.DKO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 619378,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane dotyczą rozbiórek fragmentów powierzchni chodników, niewykorzystywanych do parkowania oraz nieużytkowanych przez pieszych wraz z wykonaniem w tych miejscach powierzchni biologicznie czynnych/przepuszczalnych. Przedmiotowe prace będą wykonywane w ramach realizacji „projektu”/pomysłu z Budżetu Obywatelskiego pn.: „Zieleń zamiast betonu”. Roboty budowlane odbywać się będą w granicach pasów drogowych drogi gminnych w Dzielnicy Mokotów – m.in. ul. ul. Chocimska, ul. Narbutta, ul. Sandomierska, ul. Rejtana, ul. Melsztyńska, ul. Wiśniowa, ul. Olesińska, ul. Różana, ul. Bałuckiego, ul. Kazimierzowska, ul. Ligocka, ul. Króżańska, ul. Kwiatowa, ul. Lewicka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619378,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1679127,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6193783,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA OGRODNICZA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA MARZENA SZKLARZEWSKA,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1230035416

7.3.4) Miejscowość: Stara Iwiczna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 619378,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane