Świadczenie usługi Centrum Obsługi Organizacji Społecznych (COOS)
Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00498659
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00498659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-13 10:54
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05a4a232-0b9b-41e4-9905-bb27180e880c
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498659 z dnia 2024-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi Centrum Obsługi Organizacji Społecznych (COOS)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Artura Grottgera 4
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-029
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.szymczyk@lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lubelskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi Centrum Obsługi Organizacji Społecznych (COOS)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05a4a232-0b9b-41e4-9905-bb27180e880c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028910/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.3 Przygotowanie organizacja i prowadzenie Centrum Obsługi Organizacji Społecznych wspierających parterów społecznych oraz podmioty reprezentujące społeczeństwo obywatelskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot Umowy będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet XII, Działanie 12.1. Wsparcie wdrażania Funduszy Europejskich dla Lubelskiego 2021-2027 w ramach EFS+2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458985
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OP-IV.272.57.2024.MSY
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3237532,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Centrum Obsługi Organizacji Społecznych (COOS).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Standardy świadczenia usługi Centrum Obsługi Organizacji Społecznych na rzecz partnerów społecznych oraz organizacji społeczeństwa obywatelskiego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85321000-5 - Administracyjne usługi społeczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312320-8 - Usługi doradztwa
79512000-6 - Centrum obsługi klienta
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienia dokonuje się ze względu na fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3292476,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3292476,30 PLN
| 2024-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |