Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa wraz z rozbudową ulicy Cypriana Kamila Norwida i Obrońców Lwowa w Lesznie"

Miasto Leszno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00078799
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00078799/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-29 10:47
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-68f5f712-262d-47db-8fd1-88d7ba0f4b7c
Identyfikator
6972259898
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KATTNERDąbcze, PL · lot 0
288 066 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00078799 z dnia 2026-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa wraz z rozbudową ulicy Cypriana Kamila Norwida i Obrońców Lwowa w Lesznie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Leszno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kazimierza Karasia 15

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 655298158

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@leszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.leszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa wraz z rozbudową ulicy Cypriana Kamila Norwida i Obrońców Lwowa w Lesznie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68f5f712-262d-47db-8fd1-88d7ba0f4b7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00078799

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026037/40/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.24 Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa wraz z rozbudową ulicy Cypriana Kamila Norwida i Obrońców Lwowa w Lesznie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00500983

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INF-IN.271.35.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300228,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na opracowaniu kompletnej, pełnobranżowej dokumentacji projektowej, wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych uzgodnień, zezwoleń oraz decyzji dla zadania pn.: Przebudowa wraz z rozbudową ulicy Cypriana Kamila Norwida i Obrońców Lwowa w Lesznie” oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w czasie robót budowlanych.
Zadanie zlokalizowane jest na działkach:
- ul. Cypriana Kamila Norwida: ark. m. 61 nr ewid. 5/15; 6/15; 1/19; 1/48, obręb 0002
- ul. Obrońców Lwowa: ark. m. 62 nr ewid. 64; 10/2; 68/3, obręb 0002

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 288066,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 288066,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Kattner "PMD"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971532702

7.3.3) Ulica: Cyprysowa 2

7.3.4) Miejscowość: Dąbcze

7.3.5) Kod pocztowy: 64-130

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 288066,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi