Dostawa samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łaszczowie

Gmina Łaszczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00079711
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00079711/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-29 12:27
Lokalizacja
Łaszczów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8eb0d86c-a5cd-489f-8604-5e4482bef0b4
Identyfikator
9211987410
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00079711 z dnia 2026-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łaszczowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łaszczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chopina 14

1.5.2.) Miejscowość: Łaszczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-650

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laszczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8eb0d86c-a5cd-489f-8604-5e4482bef0b4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łaszczowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8eb0d86c-a5cd-489f-8604-5e4482bef0b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00079711

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020097/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostwa samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łaszczowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400242

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGN.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego fabrycznie nowego z układem hybrydowym na potrzeby Urzędu Miejskiego w Łaszczowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 5 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Samochód musi być fabrycznie nowy (nieużywany przed dniem przekazania z wyłączeniem czynności sprawdzających jego poprawną pracę), kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowany najpóźniej w 2025 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono ofert
2026-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy