Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów w ramach projektu pn. Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji - część 4
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00079892
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00079892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-29 12:45
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e510629e-016c-4d40-899d-17ec4d36bd0f
- Identyfikator
- 6412532399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
8 przyznanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00079892 z dnia 2026-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów w ramach projektu pn. Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji - część 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RUDA ŚLĄSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Ruda Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-709
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 2449094
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ruda-sl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rudaslaska.bip.info.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rudaslaska.logintrade.net/zapytania_email,214516,43962c80154d6386556e37f859b21573.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów w ramach projektu pn. Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji - część 42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e510629e-016c-4d40-899d-17ec4d36bd0f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00079892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046854/29/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.35 Przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla uczniów w ramach projektu „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji” część 4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane jest ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 działanie 10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji region, priorytet X, dla projektu pn. „Kształtowanie Zawodowych Umiejętności: Rudzki Model Edukacji”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523049
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP.271.90.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 164603,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs Adobe AnimateLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 15 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Interfejs programu
• Tworzenie dokumentów
• Tworzenie prostych kształtów
• Rysowane
• Praca z obiektami
• Tworzenie prostych animacji
• Wykorzystanie symboli
• Opcje animacji
• Tworzenie banerów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierz SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 20666,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs Adobe Premiere ProLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 24 godziny x 15 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Wprowadzenie do Adobe Premiere Pro
• Interfejs programu
• Narzędzia Adobe Premiere Pro film
• Przechwytywanie materiałów video z dowolnych źródeł (cyfrowych, analogowych)
• Zasady montażu filmów, efekty specjalne, przejścia
• Podkład muzyczny
• Głos lektora
• Edycja na wielu ścieżkach
• Kluczowanie kolorem
• Eksport z różnych formatów
• Połączenie tworzenia grafiki 2D i 3D z montażem filmów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 23833,33 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs z pomiarów instalacji elektrycznychLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 16 godzin x 25 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Przepisy prawne i normy
• Czasookresy wykonywania badań i pomiarów
• Kwalifikacje osób wykonujących badania i pomiary
• Bezpieczeństwo przy wykonywaniu prac kontrolno-pomiarowych
• Ochrona przeciwporażeniowa w aspekcie różnych typów sieci źródeł zasilania
• pomiary i badania w zakresie ochrony przed dotykiem bezpośrednim
• Obwody bardzo niskich napięć
• Pomiary i badania w zakresie ochrony przed dotykiem pośrednim
• Pomiary ochrony uzupełniającej
• Pomiary uziemień
• Przyrządy i metody pomiarowe
• Praktyczne wykonywanie badań i pomiarów
• Sporządzanie protokołów i dokumentacji pomiarowej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 25386,66 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs programowania w języku RUSTLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 24 godziny x 10 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Przegląd funkcji Rust
• Przygotowanie środowiska programistycznego
• Tworzenie prostej aplikacji
• Kodowanie za pomocą modułów Rust
• Struktury danych Rust
• Operatory Rust
• Struktury danych kolekcji
• Kontrolowanie przepływu programu
• Logika logiczna
• Wielokrotne wykonywanie kodu
• Rozszerzanie aplikacji
• Dopasowywanie wzorców w Rust
• Tworzenie biblioteki Rust
• Publikowanie w repozytorium Rust
• Integracja Rust z istniejącą aplikacją
• Eliminowanie błędów powodujących awarię aplikacji
• Strategie testowania aplikacji Rust
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 30966,66 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs administrowania system operacyjnym LINUXLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 32 godziny x 9 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Co to jest Linux
• Instalacja systemu Linux
• Zasady działania systemu Linux
• Praca w linii komend
• Praca z plikami i katalogami
• Uprawnienia do plików i katalogów
• Zarządzanie użytkownikami i grupami
• Procesy
• Partycje i systemy plików
• Zarządzanie pakietami oprogramowania
• Proces uruchamiania systemu
• Zarządzanie serwisami
• Automatyzacja zadań
• Logi systemowe
• Wprowadzenie do konfiguracja sieci
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 17300,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs dobór i montaż pomp ciepła powietrze/wodaLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 8 godzin x 8 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Nowoczesne urządzenia – wprowadzenie
• Rodzaje pomp ciepła
• Dobór mocy urządzenia
• Kielichowanie
• Obsługa klucza dynamometrycznego
• Narzędzia i materiały do montażu
• Montaż części chłodniczej
• Montaż częśći hydraulicznej
• Podłączenie elektryczne
• Uruchamianie urządzenia
• Serwis
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 7866,66 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs dobór, montaż i uruchomienie urządzeń wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepłaLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 8 godzin x 8 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Projekt wentylacji
• Obieg powietrza
• Montaż i izolacja
• Kolektory dolotowe do rekuperatora
• Kolektor powietrza wyrzutowego
• Kolektor powietrza nawiewanego do pomieszczeń
• Kolektor nawiewny i wywiewny
• Anemostaty i rekuperator
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 6133,33 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Warsztaty Odnawialnych Źródeł EnergiiLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 24 godziny x 1 warsztat (15 osób + 1 opiekun)
3 dniowe warsztaty praktyczne z elementami wykładu 3 dni x 8 godzin
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Podstawy prawne dla funkcjonowania odnawialnych źródeł energii w Polsce i Unii Europejskiej
• Rynek OZE w Polsce i Unii Europejskiej (cele OZE, aktualne trendy rynku)
• Charakterystyka rynku energii w Polsce
• Rodzaje odnawialnych źródeł energii
• Proces inwestycyjno-budowlany instalacji OZE
• Rozpoczęcie i prowadzenie działalności wytwórczej
• Modele sprzedaży energii elektrycznej z instalacji OZE
• Systemy wsparcia dla instalacji OZE
• Funkcjonowanie instalacji OZE z magazynem energii elektrycznej
• Energetyka rozproszona (klastry energii, spółdzielnie energetyczne, obywatelskie społeczności energetyczne)
• Montaż paneli fotowoltaicznych
• Budownictwo
• Energooszczędne i pasywne
• Wizyta w ich budynkach: zero-energetycznych, biurowcu, modelowym domu pasywnym w Kokotowie
• Oglądanie instalacji fotowoltaicznych na budynkach oraz linii do produkcji rekuperatorów marki Thessla Green
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 18316,66 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kurs procesy produkcyjne w biogazowni oraz badanie urządzeń energetyki odnawialnejLiczba godzin szkoleniowych (60 min): 6 godziny x 20 osób
Minimalny zakres tematyczny szkolenia:
• Jak zaplanować inwestycję biogazową? (wybór lokalizacji, przyłącza elektryczne, inwentaryzacja substratów, niezbędne pozwolenia, zagospodarowanie ciepła i pofermentu)
• Jak zaplanować inwestycję biometanową?
• Opłacalność inwestycji (koszty budowy, eksploatacji, możliwe przychody
z biometanu VS przychody z produkcji energii elektrycznej z biogazu
• Wstępny biznesplan dla instalacji biometanowej
• Ryzyka inwestycyjne i eksploatacyjne, zagospodarowanie produktów ubocznych)
• Biowodór, metanizacja dwutlenku węgla
• Technologia produkcji biogazu (wybór technologii, ryzyka techniczne i technologiczne, sposób karmienia, parametry procesu)
• Technologia produkcji biometanu (wybór technologii, ryzyka techniczne i technologiczne, parametry procesu itp.)
• Koszty inwestycji w zależności od wyboru formy produktów finalnych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 14133,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21378,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21378,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr 541684376
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21378,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26977,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26977,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr541684376
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26977,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie w zakresie części 3 zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż cena ofertowa zamówienia w tej części tj. 97 000,00 zł, znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 25 386,66 zł, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Nie można zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, gdyż nie wszystkie postępowania w ramach realizowanego projektu zostały rozstrzygnięte, przez co Zamawiający nie posiada nadwyżki środków, które można by przeznaczyć na wymienioną część zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12385,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12385,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr 541684376
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12385,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12826,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12826,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr 541684376
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12826,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6921,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11840,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6921,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr 541684376
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6921,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6921,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6921,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6921,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr 541684376
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6921,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78080,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instytut Doradztwa Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr 356893545
7.3.3) Ulica: Cegielniana 4A
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-404
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19170,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19170,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon nr 541684376
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19170,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie należy zrealizować w terminie: realizacja przedmiotu umowy będzie odbywać się w terminie 2 miesięcy od dnia rozpoczęcia kursu, z zastrzeżeniem, iż rozpoczęcie kursu musi nastąpić w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy.| 2026-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |