Przeprowadzenie zajęć „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni” FEPM.05.18-IZ.00-001/25 decoupage i patchworking

"CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORA"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00080178
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00080178/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-29 13:11
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-200cb45c-2f20-4ad0-b47e-3a12834207d8
Identyfikator
5862147169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji osób dorosłych oraz inneUsługi artystyczneUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

Karuzela Pasji- Kreatywne Prace Ręczne Elżbieta KoniecznaGdynia, PL · lot 0
91 260 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00080178 z dnia 2026-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie zajęć „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni” FEPM.05.18-IZ.00-001/25 decoupage i patchworking

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORA"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220046919

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 27/31

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cas.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cas.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-200cb45c-2f20-4ad0-b47e-3a12834207d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prozdrowotna, aktywizacja społeczna i edukacyjna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie zajęć „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni” FEPM.05.18-IZ.00-001/25 decoupage i patchworking

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-200cb45c-2f20-4ad0-b47e-3a12834207d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00080178

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027; FEPM.05.18-IZ.00-001/25

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00614908

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania art. 255 pkt 3 Ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania art. 255 pkt 1 Ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty. S.323.1.2025

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.323.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 91260 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zajęcia dla uczestników projektu „Centrum Nowoczesnego Seniora jako element procesu deinstytucjonalizacji usług społecznych dla najstarszych mieszkańców Gdyni” współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 FEPM.05.18-IZ.00-001/25; Zajęcia decoupage i patchworking

4.5.3.) Główny kod CPV: 80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92312000-1 - Usługi artystyczne

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karuzela Pasji- Kreatywne Prace Ręczne Elżbieta Konieczna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5861543590

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91260 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2029-06-30
2026-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi