Wykonanie prac budowlano instalacyjnych w klatce schodowej Budynku A - GIG PIB Katowice

Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00498791
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00498791/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-13 11:21
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f927869-faf3-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
6340126016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498791 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlano instalacyjnych w klatce schodowej Budynku A - GIG PIB Katowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023461

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Gwarków 1

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-166

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwallenburg@gig.eu phachula@gig.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gig.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f927869-faf3-11ee-b016-82aaee56c84c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Instytut Badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac budowlano instalacyjnych w klatce schodowej Budynku A - GIG PIB Katowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f927869-faf3-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498791

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00286517

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ/5976/PH/24/FT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 144439,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienie jest: Wykonanie prac budowlano instalacyjnych w klatce schodowej Budynku A - GIG PIB Katowice.
1. Wymurowanie ścian działowych z bloczków z betonu komórkowego
2. Wykonanie tynków gipsowych nowych ścian z bloczków z betonu komórkowego
3. Wykonanie sufitów podwieszanych kasetonowych na spocznikach przy drzwiach korytarzowych
4. Montaż przeszklonej stolarki aluminiowej EIS30
5. Wymiana drzwi stalowych korytarzowych do skrzydła południowego na drzwi EIS60
6. Szpachlowanie ścian i biegów klatki schodowej
7. Malowanie ścian i biegów klatki schodowej
8. Wykonanie warstwy zmywalnej z lakieru lamperyjnego bezbarwnego ścian klatki schodowej
9. Wymiana drzwi wejściowych aluminiowych na nowe z możliwością podpięcia do kontroli dostępu oraz systemu SAP
10. Montaż bramki schodowej uniemożliwiającej zejście do piwnicy na wypadek pożaru
11. Wykonanie cokolika przy nowej ściance z betonu komórkowego
12. Naprawa pokrycia dachowego z papy daszku nad wejściem do budynku wraz z obudową przewodów elektrycznych zalegających na tym daszku
13. Wykonanie instalacji elektrycznej w zakresie oświetlenia podstawowego klatki schodowej
14. Zamurowanie dwóch okien w hali przylegającej do remontowanej klatki schodowej
15. Malowanie elewacji hali przylegającej do remontowanej klatki schodowej
16. Wykonanie kontroli dostępu dwustronnej do dwóch nowo wymienianych drzwi stalowych ESI60.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne:
Najkorzystniejsza oferta niepodlegająca odrzuceniu, przewyższa środki przeznaczone na sfinansowanie Zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 309832,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309832,22 PLN

2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane