Dostawa oleju opałowego lekkiego dla potrzeb Gminy Bodzentyn oraz jednostek organizacyjnych Gminy Bodzentyn w 2026 r.”

Gmina Bodzentyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00080688
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00080688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-29 13:53
Lokalizacja
Bodzentyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d8b1a61-4b0f-4083-bfdf-af47623db755
Identyfikator
6572515240
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oleje opałowe

Wykonawcy

1 przyznane

EUROSPED PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
464 720 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00080688 z dnia 2026-01-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego dla potrzeb Gminy Bodzentyn oraz jednostek organizacyjnych Gminy Bodzentyn w 2026 r.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bodzentyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suchedniowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Bodzentyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-010

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413115511

1.5.8.) Numer faksu: 413115114

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bodzentyn@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzentyn.bip.jur.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bodzentyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego lekkiego dla potrzeb Gminy Bodzentyn oraz jednostek organizacyjnych Gminy Bodzentyn w 2026 r.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d8b1a61-4b0f-4083-bfdf-af47623db755

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00080688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00630909

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.51.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 555000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego dla potrzeb Gminy
Bodzentyn oraz jednostek organizacyjnych Gminy Bodzentyn tj.:
1) Zespół Szkół we Wzdole Rządowym, Stara Wieś 28, 26-010 Bodzentyn, NIP: 6572919173 – szacunkowa ilość 16 000,00 litrów.
2) Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bodzentynie, ul. Ogrodowa 1, 26-010
Bodzentyn – kotłownia w Ośrodku Zdrowia Stara Wieś 28, 26-010 Bodzentyn, NIP: 657 219 73 37,
REGON: 290750584 – szacowana ilość ok 7.000,00 litrów
3) Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bodzentynie, ul. Ogrodowa 1, 26-010
Bodzentyn – kotłownia w Ośrodku Zdrowia w Bodzentynie ul. Ogrodowa 1, 26-010 Bodzentyn,
NIP: 657 219 73 37, REGON: 290750584 - szacowana ilość ok 13.000,00 litrów



4) Szkoła Podstawowa im. Poetów Doliny Wilkowskiej w Świętej Katarzynie, ul. Kielecka 45, Święta
Katarzyna, 26-010 Bodzentyn, NIP: 657 23 34 745, REGON: 001190652 - szacowana ilość ok 18.000,00
litrów.
5) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie, ul. Rynek Górny 11 oraz ul. Wolności 4, 26-010
Bodzentyn, NIP: 657 29 19 196, REGON: 36218153 - szacowana ilość ok 70.000,00 litrów.
6) Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Psarach Starej Wsi, Psary-Stara Wieś 59A, 26-010
Bodzentyn, NIP: 657 23 34 840, REGON: 001190630 - szacowana ilość ok 8.000,00 litrów.
7) Gmina Bodzentyn, ul. Suchedniowska 3, 26-010 Bodzentyn, NIP: 657 251 52 40, REGON: 291009700- szacowana ilość ok 16.000,00 litrów

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135000-4 - Oleje opałowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492840,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 464720,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 492840,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSPED Paliwa Sp. z o.o., Dworska 6, 41-902 Bytom NIP: PL 6262859519

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 6262859519

7.3.3) Ulica: Dworska 6, 41-902 Bytom

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 464720,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-26 do 2026-12-31
2026-01-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy