ZP/G/3/26 Dostawa gazów techn, czyst.i miesz. + dzierżawą butli do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelazn. w Gliwicach, Skawinie, Poznaniu i Legnicy od 1.02.2026 r. do 31.12. 2026 r.
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT METALI NIEŻELAZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00081258
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00081258/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-29 14:40
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecc990ba-350b-446a-96c5-81b515f19dce
- Identyfikator
- 6310200771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gazy przemysłoweArgonAzot ciekły
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00081258 z dnia 2026-01-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP/G/3/26 Dostawa gazów techn, czyst.i miesz. + dzierżawą butli do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelazn.
w Gliwicach, Skawinie, Poznaniu i Legnicy od 1.02.2026 r. do 31.12. 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT METALI NIEŻELAZNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000027542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Sowińskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: zamowienia.publiczne@imn.lukasiewicz.gov.pl
1.5.8.) Numer faksu: zamowienia.publiczne@imn.lukasiewicz.gov.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@imn.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.imn.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12451651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP/G/3/26 Dostawa gazów techn, czyst.i miesz. + dzierżawą butli do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelazn.w Gliwicach, Skawinie, Poznaniu i Legnicy od 1.02.2026 r. do 31.12. 2026 r.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecc990ba-350b-446a-96c5-81b515f19dce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00081258
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00024295
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/G/3/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa gazów technicznych, czystych i mieszanek wraz z dzierżawą butli w od 1.02.2026 r. do 31.12. 2026 r. do:Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach. • Część I – dostawa gazów wraz z dzierżawą butli do Łukasiewicz-IMN w Gliwicach, określonych w Załączniku 1 do OPZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 24110000-8 - Gazy przemysłowe
4.5.5.) Wartość części: 63420 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa gazów technicznych, czystych i mieszanek wraz z dzierżawą butli w od 1.02.2026 r. do 31.12. 2026 r. do:Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach. • Część II - dostawa gazów wraz z dzierżawą butli do Łukasiewicz-IMN w Gliwicach określonych w Załączniku nr 1 do OPZ.(wiązki argonowe)4.5.3.) Główny kod CPV: 24110000-8 - Gazy przemysłowe
4.5.5.) Wartość części: 20082,30 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Część III – dostawa gazów do Łukasiewicz-IMN w Gliwicach określonych w Załączniku 1 do OPZ.(napełnianie zbiornika argonu)4.5.3.) Główny kod CPV: 24111100-6 - Argon
4.5.5.) Wartość części: 51649,46 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Część IV – dostawa gazów wraz z dzierżawą butli do Łukasiewicz-IMN w Skawinie określonych w Załączniku 2 do OPZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 24110000-8 - Gazy przemysłowe
4.5.5.) Wartość części: 12006,75 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Część V – dostawa gazów wraz z dzierżawą butli do Łukasiewicz-IMN w Poznaniu określonych w Załączniku 3 do OPZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 24110000-8 - Gazy przemysłowe
4.5.5.) Wartość części: 18658,34 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Część VI – dostawa gazów do Łukasiewicz-IMN w Poznaniu określonych w Załączniku 3 do OPZ.(napełnianie zbiornika azotu)4.5.3.) Główny kod CPV: 24111800-3 - Azot ciekły
4.5.5.) Wartość części: 1008 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Część VII – dostawa gazów wraz z dzierżawą butli do Łukasiewicz-IMN w Legnicy określonych w Załączniku 4 do OPZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 24110000-8 - Gazy przemysłowe
4.5.5.) Wartość części: 14694,75 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie została złożona żadna oferta
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena złożonych ofert przekroczyła kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację przedmiotu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42796,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76103,41 PLN
| 2026-01-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |