Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa chodnika przy ul. Zientary – Malewskiej na odcinku od ronda do ul. Morwowej”

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00498962
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00498962/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-13 12:05
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf611382-17f8-4f6d-86f6-47857549dc99
Identyfikator
7393851186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00498962 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.:
„Budowa chodnika przy ul. Zientary – Malewskiej na odcinku od ronda do ul. Morwowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.:
„Budowa chodnika przy ul. Zientary – Malewskiej na odcinku od ronda do ul. Morwowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf611382-17f8-4f6d-86f6-47857549dc99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00498962

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484854

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.73.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz kosztorysów inwestorskich
dla zadania pn.: „Budowa chodnika przy ul. Zientary – Malewskiej na odcinku od ronda do ul. Morwowej".
Zadanie inwestycyjne obejmuje kontynuację budowy chodnika po obu stronach ulicy
Marii Zientary – Malewskiej, od budowanego ronda do skrzyżowania z ul. Morwową. Sporządzany projekt ma nawiązać do Projektu budowlanego „Budowy drogi dojazdowej do ul. Zientary – Malewskiej z przebudową skrzyżowania ulic Poprzecznej i Zientary – Malewskiej” realizowanego Decyzją Zrid Nr 2/2021 z dnia 10.09.2021 r. Projektowany ciąg pieszy od strony zachodniej ma łączyć się z przystankiem autobusowym „Morwowa (Zientary - Malewskiej)”, a od strony wschodniej ze skrzyżowaniem z ulicą Morwową.



Uwaga:
1) Należy rozważyć możliwość rozszerzenia istniejącej Decyzji Zrid Nr 2/2021 z dnia 10.09.2021 r., o niniejszy zakres projektu, aby nie występować o uzgodnienia i pozwolenie na budowę.
2) Dokumentację należy uzgodnić z Wydziałem Inwestycji Miejskich Urzędu Miejskiego Olsztyna, jako podmiotu realizującego przebudowę skrzyżowania ulic Poprzecznej i Zientary – Malewskiej.
3) Należy przewidzieć możliwość kontynuacji drogi dla rowerów budowanej od strony zachodniej, tj. od ul. Poprzecznej i pozostawić niezbędną rezerwę terenową.
Zadanie inwestycyjne należy zaprojektować na działkach nr 14-82/2, 99 i 100/2, znajdujących się w ciągu odcinka pasa drogowego drogi powiatowej nr P-1448 N, a także
na działce nr 59-122 stanowiącą gminny pas drogowy ulicy Morwowej (G-309003 N).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty złożonej w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104550,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104550,00

2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi