Remont toalet szkolnych dla uczniów w PSP w Kuropatniku – etap 1

Gmina Strzelin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00085650
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00085650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-01-30 13:32
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f0fda232-727b-45f7-8c3c-4e0684354a6e
Identyfikator
9140006467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA OKULICZStrzelin, PL · lot 0
289 561,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00085650 z dnia 2026-01-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont toalet szkolnych dla uczniów w PSP w Kuropatniku – etap 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@strzelin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmstrzelin.finn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminastrzelin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont toalet szkolnych dla uczniów w PSP w Kuropatniku – etap 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0fda232-727b-45f7-8c3c-4e0684354a6e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00085650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039522/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Przebudowa pomieszczeń łazienek w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kuropatniku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00571275

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.58.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 228986,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont toalet szkolnych zlokalizowanych na parterze w południowym i północnym skrzydle głównego budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kuropatniku m.in. poprzez:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej,
b) zaślepienie otworów w ścianach i posadzkach po demontażu starych instalacji wod-kan.,
c) murowanie ścian działowych,
d) wykonanie poszerzenia otworu drzwiowego,
e) wyrównanie posadzki i jej hydroizolacja,
f) skucie odparzonych tynków i ich uzupełnienie na ścianach powyżej płytek i na sufitach,
g) zabudowa stelaży płytą G-K,
h) wyrównanie ścian pod płytki,
i) montaż płytek ściennych i podłogowych typu gres,
j) montaż sufitów podwieszanych,
k) malowanie ścian i sufitów,
l) montaż stolarki drzwiowej oraz ścianek systemowych w zabudowie HPL,
m) wykonanie instalacji wod-kan.,
n) montaż armatury sanitarnej,
o) wykonanie prób szczelności instalacji wod-kan.,
p) wykonanie instalacji elektrycznych,
q) montaż opraw oświetlenia ogólnego i opraw oświetlenia ewakuacyjnego,
r) wykonanie pomiarów instalacji elektrycznych,
s) montaż kanałów wentylacyjnych, wentylatorów wywiewnych i kratek wentylacyjnych,
t) pomiar wydajności wentylatorów,
u) montaż wyposażenia łazienek: dozowniki mydła, papieru, ręczników papierowych, lustra, kosze na śmieci, szczotki toaletowe, tabliczki na drzwiach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289582,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369962,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289582,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALFIBAU Agnieszka Okulicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9141533909

7.3.3) Ulica: Fiołkowa 1

7.3.4) Miejscowość: Biały Kościół

7.3.5) Kod pocztowy: 57-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289561,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-01-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane