Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Józefowie
Gmina Nieporęt
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00085664
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00085664/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-01-30 13:34
- Lokalizacja
- Nieporęt, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb4e81aa-dd64-4852-adf3-26f078762d80
- Identyfikator
- 5361765293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00085664 z dnia 2026-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Józefowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nieporęt
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270519
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Nieporęt
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-126
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nieporet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieporet.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nieporet.ezamawiajacy.pl/pn/nieporet/demand/229441/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Józefowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb4e81aa-dd64-4852-adf3-26f078762d80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00085664
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00396810
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.58.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje modernizację placu zabaw w Józefowie w zakresie opisanym w dokumentacji projektowej pn. „Projekt architektoniczno – budowlany placu zabaw w zakresie wymiany nawierzchni oraz budowy nowych obiektów małej architektury wraz z projektem zagospodarowania terenu, działka nr ewid. 258/5, obręb 0007”, autorstwa firmy MicroGeo Pracownia Projektowa i Geodezyjna Joanna Wierzchoń, 05-120 Legionowo, ul. Kwiatowa 79, będącej załącznikiem do SWZ w zakresie:
1) demontażu i utylizacji istniejących urządzeń i zabawek
2) dostawy i montażu urządzeń i zabawek opisanych w dokumentacji projektowo - kosztorysowej,
3) dostawy i montażu elementów małej architektury opisanej w dokumentacji projektowo - kosztorysowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wartość najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2026-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |