Skanowanie kart informacyjnych z leczenia szpitalnego
Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00085742
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00085742/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-30 13:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-759e5c9f-633e-4e9e-a0e8-bb9601fe93c7
- Identyfikator
- 5242688913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00085742 z dnia 2026-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Skanowanie kart informacyjnych z leczenia szpitalnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141983460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kondratowicza 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-242
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: zamowienia@brodnowski.pl
1.5.8.) Numer faksu: zamowienia@brodnowski.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniait@brodnowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brodnowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://brodnowski.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5005601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Skanowanie kart informacyjnych z leczenia szpitalnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-759e5c9f-633e-4e9e-a0e8-bb9601fe93c7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00085742
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00014704
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MSB/TP/1/01/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa skanowania Kart informacyjnych z leczenia (KILS) szpitalnego, będących częścią Historii Chorób, znajdujących się w Archiwum za okres 01.01.2023-31.08.2025 r., współfinansowana ze środków projektu Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z.o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki realizowanego w ramach działania D.1.1.2 KPO oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. W zakresie podstawowym Zamawiający szacuje skanowanie 101 000 (sto jeden tysięcy) KILS w formacie A4. Do szacowania przyjmuje się średnią liczbę 4 stron na jedną KILS. Łączna szacunkowa liczba stron formatu A4 wynosi 404 000 (czterysta cztery tysiące).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72910000-2 - Usługi archiwizacji komputerowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
72310000-1 - Usługi przetwarzania danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wystąpienia okoliczności powodujących, że dalsze prowadzenie postępowania stało się bezcelowe| 2026-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |