Utrzymanie, konserwacja, i eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wierzchosławice w 2026 r.
Gmina Wierzchosławice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00085920
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00085920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-01-30 13:54
- Lokalizacja
- Wierzchosławice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3df1d50-1ebf-427c-8aeb-7aa4be0ec646
- Identyfikator
- 8731111741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00085920 z dnia 2026-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie, konserwacja, i eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wierzchosławice w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wierzchosławice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Wierzchosławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-122
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: (14) 631-90-30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wierzchoslawice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wierzchoslawice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie, konserwacja, i eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wierzchosławice w 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3df1d50-1ebf-427c-8aeb-7aa4be0ec646
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00085920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066944/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Utrzymanie, konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wierzchosławice w 2026 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
Podstawa faktyczna zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki: Zgodnie z art.18 ust 1 Ustawy Prawo energetyczne do zadań własnych gminy w zakresie zaopatrzenia w energię elektryczną, ciepło i paliwa gazowe należy: finansowanie oświetlenia ulic, placów i dróg publicznych znajdujących się na terenie gminy. TAURON NOWE TECHNOLOGIE S.A. jest właścicielem punktów świetlnych - wraz z infrastrukturą towarzyszącą (przewody zasilające, urządzenia sterujące, itd.), za pomocą których realizowana jest usługa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wierzchosławice. Tym samym niemożliwe jest wykonanie utrzymania, konserwacji i eksploatacji oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wierzchosławice przez inny podmiot bez zgody TAURON NOWE TECHNOLOGIE S.A.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 146384,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres czynności, będących przedmiotem umowy, na terenie Zamawiającego bez napraw uszkodzeń i szkód spowodowanych przez osoby trzecie, obejmuje:
1. Oględziny sieci oświetlenia drogowego zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
2. Wykonywanie wymaganych pomiarów w sieci oświetlenia drogowego zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
3. Wymiana niesprawnych źródeł światła, poza oprawami Led.
4. Lokalizacja i naprawa linii kablowej i napowietrznej po otrzymaniu zgłoszenia o uszkodzeniu, wymiana uszkodzonych odcinków sieci.
5. Utrzymywanie tabliczek zaciskowo – bezpiecznikowych słupów oświetleniowych w sprawności technicznej z uniemożliwieniem dostępu do wnęk słupowych osobom postronnym oraz wymiana uszkodzonych zamknięć wnęk słupowych.
6. Utrzymanie sprawności technicznej opraw oświetleniowych.
7. Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających w słupach i wysięgnikach.
8. Wymiana uszkodzonych elementów zabezpieczających oprawy oświetleniowe oraz dostosowanie zabezpieczeń do poboru mocy.
9. Kontrola i utrzymywanie rozdzielnic oświetleniowych w dobrej sprawności technicznej poprzez ich konserwację i wymianę uszkodzonych elementów sterowniczych i zabezpieczających, w terminach wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego lub po otrzymaniu zgłoszenia o uszkodzeniu.
10. Kontrola prawidłowości czasów załączania i wyłączania oświetlenia.
11. Odnawianie i uzupełnianie brakujących napisów informacyjnych na słupach, latarniach i szafkach sterowniczo – zabezpieczeniowych w czasie wykonywania zabiegów eksploatacyjnych.
12. Prowadzenie dokumentacji techniczno – ruchowej z aktualizowaniem oznakowania informacyjnego, o którym mowa w pkt.11.
Liczba opraw: 1058.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65320000-2 - Eksploatacja instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAURON Nowe Technologie S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8991076556
7.3.3) Ulica: Plac Powstańców Śląskich 20
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-314
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187984,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |