Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.

Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00087008
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00087008/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-01-30 15:39
Lokalizacja
Łomianki Dolne, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4376aa3-dda4-4bb6-b40c-1cc159e9889d
Identyfikator
1181712732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drukarki laseroweUrządzenia komputeroweDrukarki i ploteryRóżny sprzęt komputerowy

Wykonawcy

6 przyznanych

KAMIL WÓJCICKIŚwiętpchłowice, PL · lot 1
35 028 PLN
KAMIL WÓJCICKIŚwiętpchłowice, PL · lot 2
6596 PLN
KAMIL WÓJCICKIŚwiętpchłowice, PL · lot 3
3499 PLN
KAMIL WÓJCICKIŚwiętpchłowice, PL · lot 4
4299 PLN
KAMIL WÓJCICKIŚwiętpchłowice, PL · lot 5
76 019 PLN
KAMIL WÓJCICKIŚwiętpchłowice, PL · lot 6
7089 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00087008 z dnia 2026-01-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015633558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 2

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@icds.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.icds.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dziekanowie Leśnym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182164600

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akinsa 8

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ps2dl@edulomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ps2dl.edulomianki.pl

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181495329

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 73

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp1@edulomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1.edulomianki.pl

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Samorządowe w Dąbrowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181262619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piaskowa

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: referent.przedszkoledabrowa@edulomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ps.edulomianki.pl

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: Liceum Ogólnokształcące im. Karola Wojtyły w Łomiankach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181466612

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 2

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lolomianki.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www. lolomianki.edu.pl

Zamawiający 6

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. por. A. Pilcha ps. Góra- Dolina w Dziekanowie Polskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181768394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rolnicza 435

1.5.2.) Miejscowość: Rolnicza 435

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spdziekanowpol.szkolnastrona.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spdziekanowpol.szkolnastrona.pl

Zamawiający 7

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182152270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 2,

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp3@poczta.lomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp3.edulomianki.pl

Zamawiający 8

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Samorządowe w Łomiankach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181262430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 1

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psl@edulomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psedulomianki.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4376aa3-dda4-4bb6-b40c-1cc159e9889d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00087008

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049641/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530841

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.26.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.” zgodnie z załącznikiem nr 4- formularz cenowy oraz załącznik nr 5-opis przedmiotu zamówienia do Przedszkola Samorządowego nr 2 w Dziekanowie Leśnym, ul. Akinsa 8, 05-092 Łomianki

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.) Wartość części: 18000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.” zgodnie z załącznikiem nr 4- formularz cenowy oraz załącznik nr 5-opis przedmiotu zamówienia do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Kownackiej, ul. Warszawska 73, 05-092 Łomianki

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.) Wartość części: 35055,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.” zgodnie z załącznikiem nr 4- formularz cenowy oraz załącznik nr 5-opis przedmiotu zamówienia do Przedszkola Samorządowego w Dąbrowie, ul. Piaskowa 30, 05-092 Łomianki

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.) Wartość części: 7000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.” zgodnie z załącznikiem nr 4- formularz cenowy oraz załącznik nr 5-opis przedmiotu zamówienia do Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Wojtyły w Łomiankach 05-092 Łomianki ul. Staszica 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.) Wartość części: 3658,54 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.” zgodnie z załącznikiem nr 4- formularz cenowy oraz załącznik nr 5-opis przedmiotu zamówienia do Szkoły Podstawowej im. por. A. Pilcha ps. Góra- Dolina w Dziekanowie Polskim, ul. Rolnicza 435, 05-092 Łomianki

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.) Wartość części: 6150,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.” zgodnie z załącznikiem nr 4- formularz cenowy oraz załącznik nr 5-opis przedmiotu zamówienia do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.5.) Wartość części: 71334,15 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup wraz z dostawą sprzętu informatycznego do jednostek oświatowych obsługiwanych przez Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.” zgodnie z załącznikiem nr 4- formularz cenowy oraz załącznik nr 5-opis przedmiotu zamówienia Przedszkola Samorządowego w Łomiankach ul. Szpitalna 1, 05-092 Łomianki

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

30232110-8 - Drukarki laserowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.) Wartość części: 5735,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35028,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35028,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35028,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EIT Eltrix Technology Kamil Wójcicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272770732

7.3.3) Ulica: Powstańców Śląskich 21/7

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-605

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35028,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-05 do 2025-12-15

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6596,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6596,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6596,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EIT Eltrix Technology Kamil Wójcicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272770732

7.3.3) Ulica: Powstańców Śląskich 21/7

7.3.4) Miejscowość: Świetochowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-605

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6596,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-05 do 2025-12-15

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3499 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3499,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3499,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EIT Eltrix Technology Kamil Wójcicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272770732

7.3.3) Ulica: Powstańców Śląskich 21/7

7.3.4) Miejscowość: Świętochowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-605

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3499,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-05 do 2025-12-15

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4299,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4299,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4299,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EIT Eltrix Technology Kamil Wójcicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272770732

7.3.3) Ulica: Powstańców Śląskich 21/7

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-605

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4299,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-05 do 2025-12-15

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76019,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76019,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76019,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EIT Eltrix Technology Kamil Wójcicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272770732

7.3.3) Ulica: Powstańców Śląskich 21/7

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-605

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76019,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-05 do 2025-12-15

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7089,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7089,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7089,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EIT Eltrix Technology Kamil Wójcicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272770732

7.3.3) Ulica: Powstańców Śląskich 21/7

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-604

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7089,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-05 do 2025-12-15
2026-01-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy