Przygotowanie i dostarczanie posiłków na potrzeby Środowiskowych Domów Samopomocy: Wąsowicza 3 i Maciejewicza 11 w Gdyni

Środowiskowy Dom Samopomocy Maciejewicza 11

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00087717
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00087717/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-31 00:25
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbaa7a95-f97d-4ede-99ab-d8bad1f1373e
Identyfikator
9581705987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

2 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA 'RAZEM'Gdynia, PL · lot 0
406 500 PLN
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA 'RAZEM'Gdynia, PL · lot 1
487 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00087717 z dnia 2026-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dostarczanie posiłków na potrzeby Środowiskowych Domów Samopomocy: Wąsowicza 3 i Maciejewicza 11 w Gdyni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Środowiskowy Dom Samopomocy Maciejewicza 11

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385175623

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Maciejewicza 11

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-189

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdsmaciejewicza@sds3gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbaa7a95-f97d-4ede-99ab-d8bad1f1373e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Środowiskowy Dom Samopomocy Wąsowicza 3

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581706030

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wąsowicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdswasowicza@sds2gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.gdynia.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i dostarczanie posiłków na potrzeby Środowiskowych Domów Samopomocy: Wąsowicza 3 i Maciejewicza 11 w Gdyni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbaa7a95-f97d-4ede-99ab-d8bad1f1373e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00087717

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037680/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowanie i dostarczanie posiłków na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy Maciejewicza 11

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00571322

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.3.2025.DW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 866962,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 zamówienia polega na przygotowaniu i dostarczaniu posiłków na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy Wąsowicza 3, ul. S. Wąsowicza 3, 81-230 Gdynia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym warunki realizacji zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 1.1. do SWZ.
Zamawiający zastrzega możliwość zmniejszenia ilości zamawianych posiłków, a wielkości minimalnej realizacji każdej z części zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowy.
Termin wykonania zamówienia wynosi 12 miesięcy. Przewiduje się realizację umowy od dnia 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Jeżeli umowa zostanie zawarta po 2.01.2026 r. termin końcowy realizacji zamówienia nie ulega zmianie – do 31.12.2026 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 394074,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 zamówienia polega na przygotowaniu i dostarczaniu posiłków na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy Maciejewicza 11, 81-189 Gdynia, ul. Maciejewicza 11.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym warunki realizacji zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 1.2 do SWZ.
Zamawiający zastrzega możliwość zmniejszenia ilości zamawianych posiłków, a wielkości minimalnej realizacji każdej z części zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowy.
Termin wykonania zamówienia wynosi 12 miesięcy. Przewiduje się realizację umowy od dnia 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Jeżeli umowa zostanie zawarta po 2.01.2026 r. termin końcowy realizacji zamówienia nie ulega zmianie – do 31.12.2026 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 472888,89 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368650 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 406500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 406500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna „Razem”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362185217

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442380 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 487800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna „Razem”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362185217

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi