Wynajem oraz montaż i demontaż rusztowań modułowych w budynku Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku przy 233 Madison Avenue

Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00087933
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00087933/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-01-31 22:04
Lokalizacja
Nowy Jork, US
Kraj zamawiającego
US
ID przetargu
ocds-148610-efc436fb-1637-4351-9762-68d12dc090d1
Identyfikator
4015-1277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie rusztowań

Wykonawcy

1 przyznane

Intersystem Installation S&S Corp.Nowy Jork, US · lot 0
84 589 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00087933 z dnia 2026-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem oraz montaż i demontaż rusztowań modułowych w budynku Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku przy 233 Madison Avenue

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4015-1277

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 233 Madison Avenue

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Jork

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-016

1.5.5.) Kraj: Stany Zjedn. Ameryki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.kucharczyk@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gov.pl/usa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wynajem oraz montaż i demontaż rusztowań modułowych w budynku Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku przy 233 Madison Avenue

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efc436fb-1637-4351-9762-68d12dc090d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00087933

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00126881/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wynajem oraz montaż i demontaż rusztowań modułowych w budynku Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku przy 233 Madison Avenue

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamówienie udzielane przez placówkę dyplomatyczną

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KG.NJORK.260.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 84589 USD

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Instalacja rusztowania wraz z podestami i schodami na całej wysokości budynku (min. 25 metrów wysokości oraz 51 metrów szerokości)
2) Etap 2 – instalacja siatki zabezpieczającej, sieci elektrycznej oraz montaż i uruchomienie systemu alarmowego i monitoringu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84589 USD

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13600 USD

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84589 USD

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Intersystem Installation S&S Corp.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: EIN: 883198681

7.3.3) Ulica: 310 Nassau Avenue

7.3.4) Miejscowość: Nowy Jork

7.3.5) Kod pocztowy: 11222

7.3.7.) Kraj: Stany Zjedn. Ameryki

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84589 USD

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2026-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi