Zakup i dostawa macierzy dyskowej oraz serwerów dla klastra wysokiej dostępności do Urzędu Miejskiego w Choszcznie
Gmina Choszczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00088036
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00088036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-01 12:37
- Lokalizacja
- Choszczno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-680f8b0e-204b-4d54-be8a-ca8763e28433
- Identyfikator
- 5941530307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00088036 z dnia 2026-02-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa macierzy dyskowej oraz serwerów dla klastra wysokiej dostępności do Urzędu Miejskiego w Choszcznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Choszczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wolności 24
1.5.2.) Miejscowość: Choszczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ikolanczyk@gmina.choszczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.choszczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10786271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa macierzy dyskowej oraz serwerów dla klastra wysokiej dostępności do Urzędu Miejskiego w Choszcznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-680f8b0e-204b-4d54-be8a-ca8763e28433
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00088036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045928/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa macierzy dyskowej oraz serwerów dla klastra wysokiej dostępności do Urzędu Miejskiego w Choszcznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
. „Cyberbezpieczny samorząd” realizowany w ramach FERC 2021-2027. Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00147788
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi komponentami do montażu,
2) zainstalowanie niezbędnego oprogramowania,
3) aktualizację oprogramowania do najnowszej stabilnej wersji, dostępnej w dniu uruchomienia w tym oprogramowania układowego serwerów i macierzy,
4) przeprowadzenie instruktażu z konfiguracji dostarczonej macierzy.
5) Wykonawca przeprowadzi kompleksowe testy poprawności działania klastra, obejmujące testy failover, wydajnościowe oraz odpornościowe.
6) Wykonawca skonfiguruje mechanizmy tworzenia kopii zapasowych w oparciu o natywne funkcjonalności systemu operacyjnego, zapewniając zgodność z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa i umożliwiając odtwarzanie danych w przypadku awarii.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48822000-6 - Serwery komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268275,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268275,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268275,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Hinz "COMEL"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 771253416
7.3.3) Ulica: Szewska 11
7.3.4) Miejscowość: Miastko
7.3.5) Kod pocztowy: 77-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268275,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-28| 2026-02-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |