PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI LEŚNEJ – DOJAZD POŻAROWY NR 18- odcinek nr 1 dł. 2600,00m i odcinek nr 2 dł. 3200,00m

NADLEŚNICTWO BRODNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00499134
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00499134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-13 12:48
Lokalizacja
Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5010a6f0-5f43-43b9-9bb5-33ed7e933092
Identyfikator
8740005607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MLB ROAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGórne Wymiary 67, PL · lot 0
2 266 045,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499134 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI LEŚNEJ – DOJAZD POŻAROWY NR 18- odcinek nr 1 dł. 2600,00m i odcinek nr 2 dł. 3200,00m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BRODNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870529994

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sądowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Brodnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564943900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brodnica@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brodnica.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/promoter/tender/58402/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI LEŚNEJ – DOJAZD POŻAROWY NR 18- odcinek nr 1 dł. 2600,00m i odcinek nr 2 dł. 3200,00m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5010a6f0-5f43-43b9-9bb5-33ed7e933092

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00338960/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dojazdu pożarowego nr 18 I etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444858

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1842313,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji obejmującej przebudowę wewnętrznej drogi leśnej - dojazd pożarowy nr 18 - odcinek nr 1 o długości 2600,00 m, odcinek nr 2 o długości 3200,00m usytuowanych na gruntach leśnych Nadleśnictwa Brodnica.
Zakres prac obejmuję m.in :
-podkoszenie poboczy
-wykopanie koryta pod warstwy konstrukcyjne z odkładem na pobocze
-wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne drogi
-wykonanie warstwy podbudowy kruszywo naturalne twarde stabilizowane mechanicznie 0-63 mm gr.18 cm po zagęszczeniu
-ułożenie warstwy podbudowy kruszywo naturalne twarde stabilizowane mechanicznie 0-31,5 mm gr 9 cm po zagęszczeniu
- nawierzchnia piaskowa ( 0-4mm) gr. 3cm

Nie dopuszcza się stosowanie kruszywa pochodzącego z przekruszenia skał osadowych oraz destruktu betonowego.

Projektowana droga na odcinkach prostych bez mijanek będzie miała szerokość 3,5 oraz obustronne pobocza o szerokości 0,5m gr.
Spadek jezdni wynosić będzie 2% natomiast spadek poboczy 6%.
W ramach przebudowy zaprojektowano również mijanki – szerokość nawierzchni jezdni w miejscach mijanek wynosić będzie 6,50 m wraz z obustronnymi poboczami szerokości 0,5m. Długość mijanek wynosi 23 m natomiast długości skosów najazdowych i wyjazdowych wynoszą 17,0m.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna (przedmiar robót, kosztorys ofertowy, projekt architektoniczno- budowlany, projekt zagospodarowania terenu, specyfikacja techniczna) stanowiąca Załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2266045,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4003615,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2266045,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MLB Road Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751566226

7.3.4) Miejscowość: Górne Wymiary 67

7.3.5) Kod pocztowy: 86-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2266045,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane