Zakup, dostawa 0raz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby PZPW Rzeszów, zamówienie z podziałem na 2 części

PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00088904
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00088904/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-02 10:23
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0765bd76-8a67-4800-8402-242c56c9c186
Identyfikator
8133836291
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biurowe

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW DOMAŃSKIKrosno, PL · lot 0
44 476,8 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00088904 z dnia 2026-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa 0raz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby PZPW Rzeszów, zamówienie z podziałem na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZESPÓŁ PLACÓWEK WOJEWÓDZKICH W RZESZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385631788

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Romana Niedzielskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzpw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzpw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pcen.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostki organizacyjne administracji samorządowej nieposiadające osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa 0raz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby PZPW Rzeszów, zamówienie z podziałem na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0765bd76-8a67-4800-8402-242c56c9c186

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00088904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056885/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.24 Dostawa mebli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530843

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.2.55.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa 0raz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby PZPW Rzeszów, zamówienie z podziałem na 2 części.
2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 2 części:
Część 1 Zakup, dostawa oraz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby Sekretariatu i Biura Obsługi dla Oddziału PCEN w Krośnie, ul. Grodzka 45B.
Część 2 Zakup, dostawa oraz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby Sekretariatu i Gabinetu Dyrektora dla PZPW Rzeszów,
ul. Niedzielskiego 2.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części na jakie zostało podzielone zamówienie, znajduje się w Załącznikach do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4. Uzupełnienie w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.5.) Wartość części: 55243,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa 0raz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby PZPW Rzeszów, zamówienie z podziałem na 2 części.
2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 2 części:
Część 1 Zakup, dostawa oraz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby Sekretariatu i Biura Obsługi dla Oddziału PCEN w Krośnie, ul. Grodzka 45B.
Część 2 Zakup, dostawa oraz montaż fabrycznie nowych mebli biurowych na potrzeby Sekretariatu i Gabinetu Dyrektora dla PZPW Rzeszów,
ul. Niedzielskiego 2.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części na jakie zostało podzielone zamówienie, znajduje się w Załącznikach do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4. Uzupełnienie w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.5.) Wartość części: 84000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44476,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72201,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44476,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa „Unigarant” Wiesław Domański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6840004405

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44476,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-23

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu, w zakresie Części 2, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 21 listopada 2025 r. do godz. 10:00, wpłynęła 1 oferta.
Złożona oferta podlega odrzuceniu

2026-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy