„Świadczenie usług noclegowych dla artystów, realizatorów i współpracowników Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w okresie od 1 lutego2026 roku do 31 stycznia 2027 roku.”

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00089020
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00089020/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-02 10:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a421d515-dec0-4d7f-ada9-15344924579f
Identyfikator
5252333270
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00089020 z dnia 2026-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług noclegowych dla artystów, realizatorów i współpracowników Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w okresie od 1 lutego2026 roku do 31 stycznia 2027 roku.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140151727

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Goplańska 42

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-954

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzp.mteatr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mteatr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a421d515-dec0-4d7f-ada9-15344924579f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług noclegowych dla artystów, realizatorów i współpracowników Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w okresie od 1 lutego2026 roku do 31 stycznia 2027 roku.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a421d515-dec0-4d7f-ada9-15344924579f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00089020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050859/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 usługi hotelowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00061133

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP 01 2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 216600 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Świadczenie usług noclegowych dla artystów, realizatorów i współpracowników Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury, związanych z bieżącą działalnością artystyczną Teatru w okresie od 1 lutego 2026 roku do 31 stycznia 2027 roku.”

Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia w okresie od dnia 1 lutego 2026 roku do dnia 31 stycznia 2027 r. Umowa obowiązywać będzie do czasu wyczerpania całkowitej kwoty maksymalnej opisanej w umowie lub do daty upływu terminu końcowego opisanego powyżej, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do postępowania nie wpłynęła żadna oferta.
2026-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi